Trwa ładowanie...
d4c1w3q

Kandydat PSL chce nowelizacji ustawy o ustroju miasta. "Kompetencje oddać radom dzielnic i osiedli"

Jakub Stefaniak zapowiedział, że chciałby niektóre kompetencje oddać radom dzielnic i osiedli. - Nie może być takiej sytuacji, że urzędnik z dzielnicy, będzie musiał jechać do ratusza i prosić o pieniądze na ławkę - tłumaczył kandydat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jakub Stefaniak
Jakub Stefaniak (East News, Fot: Zbyszek Kaczmarek)
d4c1w3q

Jakub Stefaniak podczas niedzielnej konferencji zaapelował do pozostałych kandydatów, "aby włączyli się w projekt nowelizacji ustawy o ustroju miasta stołecznego Warszawy". - Składajcie swoje propozycje. Jeśli macie w sercu dobro stolicy, myślę że wspólnie powinniśmy taki projekt złożyć - oświadczył.

Tłumaczy, że samorząd powinien opierać się na dialogu, bez względu na to kto wygra walkę o prezydenturę Warszawy. - Uważamy, że taką ustawę powinniśmy zmodyfikować i iść w kierunku oddawania kompetencji radom dzielnic, radom osiedli, dlatego że PiS i pewnie jego kandydat na prezydenta chciałby wszystko scentralizować - podkreślił polityk.

d4c1w3q

- Chyba czas na taką właśnie dobrą zmianę, prawdziwą dobrą zmianę - zaapelował.

Stefaniak dodał, że chce również rozwijać tereny zielone. - W ostatnim budżecie partycypacyjnym najwięcej projektów, które wygrały konkurs, dotyczyło właśnie infrastruktury zielonej między budynkami - ocenił.

Zobacz także: "Sala zamilkła zszokowana". Tomasz Sekielski o szkoleniu dla księży

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4c1w3q

Podziel się opinią

Share
d4c1w3q
d4c1w3q