Trwa ładowanie...
d29sku3

Karambol na obwodnicy Warszawy. Ranne trzy osoby

"Korek sięga od węzła Puławska do węzła Lotnisko"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karambol na obwodnicy Warszawy. Ranne trzy osoby
d29sku3

Trzy osoby zostały ranne w wyniku karambolu, do którego doszło na obwodnicy Warszawy, przy zjeździe na ul. Puławską. Kierowcy utknęli w ogromnych korkach - czytamy w WP.pl.

Do zderzenia doszło przed godziną 8.00. Przy zjeździe z S2 na ul. Puławską zderzyło się sześć samochodów. Policja podała, że w wyniku zdarzenia ranne zostały trzy osoby, które trafiły do szpitala. Kilka osób zostało przebadanych na miejscu.

Według informacji serwisu wszystko zaczęło się, gdy audi zderzyło się z volkswagenem. W samochody uderzyły następne mercedes, volkswagen i dwa fordy. W sumie aż 6 samochodów. Osoba jadąca audi nie mogła sama wydostać się z pojazdu. Strażacy, za pomocą narzędzi hydraulicznych, musieli rozcinać karoserię.

d29sku3

Kierowcy wszystkich aut, które brały udział w wypadku, byli trzeźwi. W związku z wypadkiem utworzył się ogromny korek, który - według informacji TVN24 - sięga od węzła Puławska do węzła Lotnisko.

Jadącym w stronę Poznania policja zaleca objazdy innymi trasami, np. Al. Jerozolimskimi lub al. Krakowską. Według policji, utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać jeszcze około półtorej godziny.

Policja bada przyczyny wypadku. Niewykluczone, że do karambolu mogły przyczynić się trudne warunki atmosferyczne - w Warszawie od rana utrzymuje się bardzo gęsta mgła

Przeczytajcie też: 1000 nowych stojaków rowerowych!

d29sku3

Podziel się opinią

Share

d29sku3

d29sku3