Trwa ładowanie...

Karambol na obwodnicy Warszawy. Ranne trzy osoby

"Korek sięga od węzła Puławska do węzła Lotnisko"

Share
Karambol na obwodnicy Warszawy. Ranne trzy osoby
dx04tp7

Trzy osoby zostały ranne w wyniku karambolu, do którego doszło na obwodnicy Warszawy, przy zjeździe na ul. Puławską. Kierowcy utknęli w ogromnych korkach - czytamy w WP.pl.

Do zderzenia doszło przed godziną 8.00. Przy zjeździe z S2 na ul. Puławską zderzyło się sześć samochodów. Policja podała, że w wyniku zdarzenia ranne zostały trzy osoby, które trafiły do szpitala. Kilka osób zostało przebadanych na miejscu.

Według informacji serwisu wszystko zaczęło się, gdy audi zderzyło się z volkswagenem. W samochody uderzyły następne mercedes, volkswagen i dwa fordy. W sumie aż 6 samochodów. Osoba jadąca audi nie mogła sama wydostać się z pojazdu. Strażacy, za pomocą narzędzi hydraulicznych, musieli rozcinać karoserię.

dx04tp7

Kierowcy wszystkich aut, które brały udział w wypadku, byli trzeźwi. W związku z wypadkiem utworzył się ogromny korek, który - według informacji TVN24 - sięga od węzła Puławska do węzła Lotnisko.

Jadącym w stronę Poznania policja zaleca objazdy innymi trasami, np. Al. Jerozolimskimi lub al. Krakowską. Według policji, utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać jeszcze około półtorej godziny.

Policja bada przyczyny wypadku. Niewykluczone, że do karambolu mogły przyczynić się trudne warunki atmosferyczne - w Warszawie od rana utrzymuje się bardzo gęsta mgła

dx04tp7

Podziel się opinią

Share
dx04tp7
dx04tp7