Trwa ładowanie...

Katy Perry bezprawnie wykorzystała wizerunek PGE Narodowy? Władze stadionu zbarały głos

PGE Narodowy oraz panorama Warszawy otwierają najnowszy wideoklip Katy Perry do piosenki "Swish Swish".

Katy Perry bezprawnie wykorzystała wizerunek PGE Narodowy? Władze stadionu zbarały głos
d1a0la2
d1a0la2

Tego nikt się nie spodziewał. PGE Narodowy oraz panorama Warszawy otwierają najnowszy wideoklip Katy Perry do piosenki "Swish Swish". Jednak wszystko wskauzje na to, że amerykańska artystka wykorzystała wizerunek stadionu bezprawnie.

Jak czytamy w specjalnym komunikacie, użycie wizerunku PGE Narodowego w klipie nie było uzgadniane z operatorem obiektu. Pomimo tego, spółka nie planuje podejmowania żadnych kroków prawnych w związku z tą sytuacją.

- Wizerunek PGE Narodowego jest chroniony prawem, a poszczególne elementy jak znaki graficzne czy nazwa areny są zastrzeżone. Niemniej jednak w tym przypadku mamy do czynienia z walorami promocyjnymi, dlatego też mamy nadzieję ze Katy Perry wystąpi niebawem na PGE Narodowym dla polskiej publiczności - mówi Monika Borzdyńska, dyrektor ds. komunikacji, promocji i marketingu.

Utwór „Swish Swish” jest trzecim singlem Katy Perry z albumu "Witness". Został stworzony z udziałem amerykańskiej raperki Nicki Minaj. Materiał został upubliczniony 19 maja 2017 roku, jednak teledysk do niego pojawił się dopiero 24 sierpnia. W ciągu pierwszej doby po publikacji klipu w serwisie YouTube odtworzono go ponad 25 milionów razy.

d1a0la2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1a0la2