Trwa ładowanie...
d46mdla

Kibice z biletami na Euro będą jeździć za darmo

Nie tylko kibice: dziennikarze i wolontariusze również
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kibice z biletami na Euro będą jeździć za darmo
d46mdla

Podczas Euro 2012 ZTM i przewoźnicy kolejowi będą traktować bilety i akredytacje UEFA jak ważne bilety.

Od 1 czerwca do 2 lipca na odcinku z lotniska Chopina do stacji Warszawa Wschodnia bilety ZTM będą ważne w pociągach Kolei Mazowieckich obsługujących lotnisko. Na tej samej trasie bilety KM będą ważne w pociągach SKM (linie S2 i S3).

Od 4 czerwca do 2 lipca pasażerowie z biletami ZTM będą mogli podróżować pociągami Intercity na odcinku Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia - Warszawa Gdańska.
Niue dotyczy to jednak biletów jednorazowych.

d46mdla

Od 4 czerwca do 2 lipca wszystkie bilety Intercity i Przewozów Regionalnych będą ważne w SKM-kach, na wszystkich liniach, jednak tylko w pierwszej strefie biletowej.

Od 1 czerwca (bezterminowo) Bilet Warszawski Przewozów Regionalnych będzie ważny we wszystkich środkach komunikacji miejskiej ZTM (autobusy, tramwaje, metro i SKM). Również tylko w pierwszej strefie. Bilet Warszawski będzie ważny przez 60 minut w dniu podróży.

Bilet z Polish Pass będą także ważne we wszystkich środkach komunikacji miejskiej ZTM (autobusy, tramwaje, metro i SKM) w pierwszej i drugiej strefie biletowej.
Oferta obowiązuje od 6 czerwca do 2 lipca. Bilet jest ważny w godz. 0.00 - 23.59 w dniu, na który został wykupiony. Polish Pass będzie również ważny w kolejkach WKD, Kolejach Mazowieckich, Przewozach Regionalnych i Inter City. Bilety będą ważne z dokumentem tożsamości.

Posiadacze biletów na ME2012 będą mogli podróżować bezpłatnie wszystkimi środkami komunikacji ZTM (autobusy, tramwaje, metro i SKM) w pierwszej i drugiej strefie.

d46mdla

Podziel się opinią

Share
d46mdla
d46mdla