Trwa ładowanie...

"Kick" [TRAILER]

Pamiętacie jak kręcono autobus wpadający do Wisły lub skok z mostu Poniatowskiego na pędzący samochód? Jest już trailer filmu!

"Kick" [TRAILER]
d3wtyd9
d3wtyd9

Przez kilkunaście dni ekipa indyjskich filmowców kręciła w stolicy sceny do filmu „Kick”. To historia trojga „ludzi z przeszłością”, których losy krzyżują się w stolicy europejskiego kraju - Warszawie. Shaina - piękna i inteligentna pani psychiatra, Devi alias Devil - niedojrzały emocjonalnie złodziej oraz ścigający go ambitny i przenikliwy Himanshu są bohaterami niespodziewanych wypadków, które nadadzą ich przeszłości nowego znaczenia. W obsadzie jest bollywoodzka gwiazda – Salman Khan .

W stolicy nakręcono m.in. skoki z mostu Poniatowskiego, autobus wpadający do Wisły czy szaleńczą jazdę wiaduktem nad rondem "Czterdziestolatka". Jak zapowiadają filmowcy, pełen napięcia, widowiskowych scen akcji i pościgów rodem z kina amerykańskiego film ma zaskoczyć widzów, a przede wszystkim tych, którzy spodziewają się tanecznego romansu w stylu Bollywood. Nie obyło się bez wpadek. W 13. sekundzie trailera (prawy, dolny róg) widać wulgarny napis na rurze, wymierzony zresztą w premiera.

Nas jednak najbardziej interesowało jedno - jak wypadła w bollyoodzkiej produkcji Warszawa. Z trailera wynika, że znakomicie. Zobaczcie!

d3wtyd9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wtyd9