Trwa ładowanie...
d10zle0

Kiedy pada deszcz, duże dzieci się nudzą

.... i chodzą pograć w gry planszowe!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kiedy pada deszcz, duże dzieci się nudzą
d10zle0

Robi się coraz chłodniej i czas pomyśleć, czym się tu zająć po pracy, wieczorową porą, ze znajomymi. Coraz bardziej popularne stają się gry planszowe. Gdzie możemy na nie trafić?

* Solec 44*

Tutaj znajdziecie kilkadziesiąt (o ile nie więcej - półka z grami jest naprawdę imponujących rozmiarów) ciekawych gier do wyboru! Przychodzicie, wybieracie, płacicie symboliczne 1 lub 2 złote w barze za każdą osobę, która będzie grała i możecie grać tak długo, jak tylko będziecie mieć ochotę! Warto tu zajrzeć - oferowane gry są różne, arcyciekawe i każdy na pewno znajdzie coś dla siebie

d10zle0

Jeśli gra komuś się spodoba, może ją tu kupić lub zamówić.

Grawitacja

To klubokawiarnia ulokowana na Powiślu, pod adresem Browarna 6 - kilka kroków od Krakowskiego Przedmieścia i kampusu Uniwersytetu Warszawskiego. Sąsiaduje z kawiarnią Tarabuk. Tutaj znajdziecie spory wybór dobrych niepasteryzowanych piw, posłuchacie ciekawych koncertów, za darmo obejrzymy filmy. Na półkach w Grawitacji jest też spory wybór gier planszowych i nie tylko (bierki, karty etc.). Za korzystanie z gier nic się nie płaci.

* Kicia Kocia*

d10zle0

Kulturalna klubokawiarnia dedykowana Mironowi Białoszewskiemu oraz Grochowowi. Tutaj odbywają się spotkania literackie, kino pod dachem i plenerowe, wystawy, koncerty, potańcowki, debaty varsavianistyczne, architektoniczne, warsztaty artystyczne. Jest czytelnia, wymienialnia gazet i książek, a także sporo gier planszowych - korzystanie z nich jest bezpłatne.

* Ludoteka Roszada w Cudach na Kiju*

Knajpa rusza z projektem Ludoteka Roszada autorstwa "pewnego zaplątanego w Warszawie, skromnego francuza - Noe, który z wielką wprawą szerzy ideę spotkania ponad barierami wieku, poglądów, czy kultur - w zabawie, wobec której wszyscy są równi". Jak obiecują organizatorzy, nie zabraknie żadnej z gier którą lubicie. Wstęp jest wolny, aczkolwiek gdzieś pośród pudełek z grami znajdziecie małą kolorową świnkę, do której będziecie mogli dorzucić swoje grosze w ramach wsparcia inicjatywy Noego.

Level Up

d10zle0

Na 3 poziomach tego baru właściciele mają ponad 20 telewizorów, 20 konsol (w tym Wii, Xbox, Pegasus, Sega), dwa automaty z Tekkenem oraz dobrze zaopatrzony bar. Ostatnio rośnie także kolekcja ciekawych gier planszowych!

*Klub *Chwila **

Klimatyczne miejsce przy ulicy Ogrodowej. Tutaj odbywają się ciekawe koncerty, pokazy filmowe i imprezy tematyczne. Znajdziemy też spory wybór gier planszowych!

Podzielcie się swoją wiedzą na temat miejsc, w których możemy pograć w ciekawe gry!

d10zle0

Podziel się opinią

Share
d10zle0
d10zle0