Trwa ładowanie...
dixyqrx

Kierowca taksówki zaproponował pasażerce narkotyki. "Chcesz się zabawić?"

Daniel G. usłyszał już zarzuty
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kierowca taksówki zaproponował pasażerce narkotyki. "Chcesz się zabawić?"
dixyqrx

Nawet 10 lat pozbawienia wolności grozi Danielowi G., który proponował klientce taksówki którą prowadził, zakup narkotyków. W samochodzie policjanci znaleźli ponad 15 torebek z amfetaminą oraz 11 pojemników z z substancją określaną jako „pigułka gwałtu”.

Kobieta zamówiła taksówkę, by dostać się z bagażami do domu. Wyjątkowo uprzejmy taksówkarz pomógł jej z walizkami odprowadzając pod same drzwi. Jednak na tym nie poprzestał. "Chcesz się zabawić?" - zapytał i zaproponował amfetaminę .

- Zaskoczona obrotem sprawy kobieta po wejściu do mieszkania powiadomiła policję . Pod wskazany adres natychmiast przyjechali funkcjonariusze ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego i zatrzymali Daniela G. zanim ten zdążył odjechać - relacjonują mundurowi z KSP.

dixyqrx

W kieszeni spodni 31-latka policjanci znaleźli dwa woreczki z zapięciem strunowym tzw. "dilerki", a w nich amfetaminę. Na podłodze w samochodzie leżała niewielka torba, w której policjanci ujawnili kolejnych tym razem 13 „dilerek” z amfetaminą oraz 11 plastikowych pojemniczków z zabronioną substancją płynną (GBL) uznawaną, jako dopalacz i działającą jak „pigułka gwałtu”.

Daniel G. usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających , za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi do 10 lat pozbawiania wolności.

Przeczytajcie też: Pomnik smoleński jednak przed Pałacem? Miasto: Nie będziemy mieć nic do powiedzenia

dixyqrx

Podziel się opinią

Share
dixyqrx
dixyqrx