Trwa ładowanie...

Kinder zaprasza do wspólnego świętowania swoich 50.urodzin na PGE Stadionie Narodowym!

W niedzielę 14 października na PGE Stadionie Narodowym Kinder obchodzić będzie swoje 50.urodziny! Do wspólnego świętowana zaproszeni są wszyscy miłośnicy marki – dzieci, młodzież oraz dorośli! Specjalnie dla nich Kinder tworzony unikatowe muzyczno-wizualne show, którego motywem przewodnim będzie podróż przez marzenia w rytmie największych przebojów ostatnich lat.

Share
Kinder zaprasza do wspólnego świętowania swoich 50.urodzin na PGE Stadionie Narodowym!Źródło: Materiały prasowe
d3tiar7

Głównymi gwiazdami wieczoru będą Dawid Kwiatkowski, Natalia Szoeder, Grzegorz Hyży, Katarzyna Łaska oraz młodzieżowa orkiestra symfoniczna.

Historia marki Kinder zaczyna się w 1968 roku w małym włoskim miasteczku – Albie. Właśnie tam Michele Ferrero stworzył czekoladę Kinder, którą dziś kochają dzieci i dorośli na całym świecie! W tym roku marka świętuje swoje 50. urodziny, a tym samym pięćdziesiąt lat pełnych radosnych chwil! W Polsce Kinder zdecydował się na zaproszenie wszystkich swoich przyjaciół do wspólnego świętowania na PGE Stadionie Narodowym! Już 14 października o godzinie 19:00 tysiące Polaków będą mogły przeżyć niezwykłą podróż przez marzenia.

Unikatowe show

Od kilku miesięcy trwają przygotowania muzyczno-wizualnego show Kinder, które przeniesie zarówno najmłodszych, jak i dorosłych w podróż przez marzenia! Do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu zostały zaproszone gwiazdy polskiej sceny muzycznej jak Dawid Kwiatkowski, Natalia Szroeder, Grzegorz Hyży, Katarzyna Łaska oraz orkiestra symfoniczna, złożona z aż 60 niezwykle utalentowanych młodych artystów! Jednak to nie koniec!

d3tiar7

Na scenie pojawią się również znani z programów typu talent show: Kamil Bijoś, Hanna Hołek oraz Anna Rosochacka. Takie połączenie sił wokalnych oraz charyzmy wszystkich wykonawców ma na celu stworzenie niezapomnianej atmosfery urodzin marki.

Show rozpoczną się o godzinie 19:00, natomiast już od 16:30 goście marki będą mogli spotkać się z Kinderino, czyli najbardziej znanym i lubianym jej ambasadorem.

Warto podkreślić, że wydarzenie jest unikatowe i zostanie zaprezentowane tylko ten jeden raz, właśnie 14 października na PGE Stadionie Narodowym.

Godzina: 19:00
Bilety: www.kinder50.pl
Opłaty: udział bezpłatny
Uczestnicy: dzieci w wieku od 8 lat wraz z opiekunami

d3tiar7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3tiar7
d3tiar7