Trwa ładowanie...
d4kycjc

Kinder zaprasza do wspólnego świętowania swoich 50.urodzin na PGE Stadionie Narodowym!

W niedzielę 14 października na PGE Stadionie Narodowym Kinder obchodzić będzie swoje 50.urodziny! Do wspólnego świętowana zaproszeni są wszyscy miłośnicy marki – dzieci, młodzież oraz dorośli! Specjalnie dla nich Kinder tworzony unikatowe muzyczno-wizualne show, którego motywem przewodnim będzie podróż przez marzenia w rytmie największych przebojów ostatnich lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kinder zaprasza do wspólnego świętowania swoich 50.urodzin na PGE Stadionie Narodowym!
(Materiały prasowe)
d4kycjc

Głównymi gwiazdami wieczoru będą Dawid Kwiatkowski, Natalia Szoeder, Grzegorz Hyży, Katarzyna Łaska oraz młodzieżowa orkiestra symfoniczna.

Historia marki Kinder zaczyna się w 1968 roku w małym włoskim miasteczku – Albie. Właśnie tam Michele Ferrero stworzył czekoladę Kinder, którą dziś kochają dzieci i dorośli na całym świecie! W tym roku marka świętuje swoje 50. urodziny, a tym samym pięćdziesiąt lat pełnych radosnych chwil! W Polsce Kinder zdecydował się na zaproszenie wszystkich swoich przyjaciół do wspólnego świętowania na PGE Stadionie Narodowym! Już 14 października o godzinie 19:00 tysiące Polaków będą mogły przeżyć niezwykłą podróż przez marzenia.

Unikatowe show

Od kilku miesięcy trwają przygotowania muzyczno-wizualnego show Kinder, które przeniesie zarówno najmłodszych, jak i dorosłych w podróż przez marzenia! Do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu zostały zaproszone gwiazdy polskiej sceny muzycznej jak Dawid Kwiatkowski, Natalia Szroeder, Grzegorz Hyży, Katarzyna Łaska oraz orkiestra symfoniczna, złożona z aż 60 niezwykle utalentowanych młodych artystów! Jednak to nie koniec!

d4kycjc

Na scenie pojawią się również znani z programów typu talent show: Kamil Bijoś, Hanna Hołek oraz Anna Rosochacka. Takie połączenie sił wokalnych oraz charyzmy wszystkich wykonawców ma na celu stworzenie niezapomnianej atmosfery urodzin marki.

Show rozpoczną się o godzinie 19:00, natomiast już od 16:30 goście marki będą mogli spotkać się z Kinderino, czyli najbardziej znanym i lubianym jej ambasadorem.

Warto podkreślić, że wydarzenie jest unikatowe i zostanie zaprezentowane tylko ten jeden raz, właśnie 14 października na PGE Stadionie Narodowym.

Godzina: 19:00
Bilety: www.kinder50.pl
Opłaty: udział bezpłatny
Uczestnicy: dzieci w wieku od 8 lat wraz z opiekunami

d4kycjc

Podziel się opinią

Share
d4kycjc
d4kycjc