Trwa ładowanie...

Klątwa Łazienkowskiego. Brzeszczotem piłował rusztowania

Funkcjonariuszom straży miejskiej udało się dogonić złodzieja.

Klątwa Łazienkowskiego. Brzeszczotem piłował rusztowania
d2rs0xa
d2rs0xa

Przy remontowanym moście strażnicy miejscy zauważyli mężczyznę, który brzeszczotem próbuje przepiłować pręty rusztowania wykorzystywanego do prac.

"Funkcjonariusze z VI Oddziału Terenowego w czwartek wieczorem brali udział w zabezpieczeniu meczu w rejonie ul. Łazienkowskiej i Czerniakowskiej. Podczas kontroli wyznaczonego terenu ok. godz. 20.30 strażnicy usłyszeli dźwięk piłowanego metalu, który dobiegał z zarośli przy moście. Gdy skontrolowali to miejsce zobaczyli mężczyznę, który piłował brzeszczotem metalowe elementy" - relacjonuje wydarzenie straż miejska.

Na widok funkcjonariuszy mężczyzna odrzucił brzeszczot i usiłował uciec. Funkcjonariuszom udało się dogonić złodzieja. "Okazało się, że wycinane przez 44 – letniego mężczyznę elementy pochodzą z rusztowań użytych do prac remontowych przy Moście Łazienkowskim. Funkcjonariusze ustalili miejsce skąd elementy zostały wycięte. Znajdowało się ono na ogrodzonym terenie budowy" - dodała straż. Mężczyzna został przekazany wezwanemu patrolowi policji.

Most Łazienkowski wymaga remontu po pożarze, do którego doszło w połowie lutego. Pod częścią mostu zapaliły się leżące tam drewniane deski. Płonącą budowlę strażakom udało się ugasić dopiero po 12 godzinach. Sam remont również napotkał na utrudnienia. Wykonawca skarżył się na przerwy w dostawie prądu, a w połowie sierpnia br. doszło do niewielkiego pożaru. Mimo utrudnień, przeprawa zostanie oddana zgodnie z czasem zastrzeżonym w umowie z wykonawcą.

d2rs0xa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2rs0xa