Trwa ładowanie...
dim2umy

Klinika Budzik oficjalnie: "18-letnia Ania wybudzona ze śpiączki"

To 22 osoba, której udało się skutecznie pomóc.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Klinika Budzik oficjalnie: "18-letnia Ania wybudzona ze śpiączki"
dim2umy

Kilkanaście dni temu informowaliśmy, że pacjentka jest na najlepszej drodze do wybudzenia. Przypomnijmy, że lekarze wstrzymywali się jeszcze z ostatecznym potwierdzeniem tego faktu, ponieważ Ania przebywała pod obserwacją, a jej stan nie był do końca ustabilizowany. Teraz Klinika Budzik oficjalnie potwierdziła, że dziewczynka została w pełni wybudzona ze śpiączki.

Ania zapadła na nią w wyniku usunięcia guza, po operacji nowotworu. - Informujemy o 22 wybudzeniu w Klinice Budzik. Ania zapadła na śpiączkę po operacji usunięcia guza. W Budziku przebywała od lutego 2015 r. Gratulujemy Ani i życzymy jej wytrwałości w dalszej rehabilitacji - przekazała w komunikacie Klinika Budzik .

Warto dodać, że leczenie w Klinice Budzik, dzięki finansowaniu procedur przez NFZ jest bezpłatne. Niestety nie wszyscy rodzice jeszcze o tym wiedzą, stąd placówka stara się systematczynie podkreślać ten fakt. Dodatkowo jedno z rodziców może przez całą dobę przebywać ze swoim dzieckiem w "Budziku" i jest włączone w proces aktywnej rehabilitacji.

dim2umy

Przeczytajcie też: Coraz więcej pasażerów na Lotnisku Chopina. "Każdy następny miesiąc to wzrosty"

dim2umy

Podziel się opinią

Share

dim2umy

dim2umy