ycipk-unldvk

Klubokawiarnia Grawitacja przeprowadza się na Muranów

W nowej odsłonie i pod nową nazwą ruszy od jesieni
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Klubokawiarnia Grawitacja przeprowadza się na Muranów
ycipk-unldvk

O tej sprawie pisaliśmy w marcu tego roku. Spółdzielnia mieszkaniowa na Powiślu postanowiła wypowiedzieć umowę popularnemu klubowi studenckiemu, Grawitacji. Klubokawiarnia miała wyprowadzić się do 24 kwietnia. Wtedy właśnie skończyła się umowa najmu, a prezes spółdzielni mieszkaniowej zapowiedziała, że jej nie przedłuży. Chce, aby w miejsce klubu powstał sklep spożywczy.

Więcej: Znika klub "Grawitacja"!

Klubokawiarnia tak szybko jednak nie zniknęła i nadal funkcjonuje przy ul. Browarnej 6 i jest jednym z najpopularniejszych miejsc na Powiślu. Ulokowana blisko kampusu Uniwersytetu Warszawskiego, w dzień i wieczorami przyciąga rzesze studentów. Można tu zjeść, napić się alkoholu lub dobrej kawy i herbaty. Regularnie odbywają sie tutaj wernisaże, slajdowiska, pokazy, warsztaty, spotkania z podróżnikami. Na większość wydarzeń wstęp jest darmowy. Na miejscu znajdziemy gry planszowe, karty i bierki - więc nigdy nudno tu nie jest. Warto wspomnieć, że Grawitacja ma również wyjątkową, sympatyczną obsługę.

ycipk-unldvk

Właściciele właśnie ogłosili, że miejscówka przeniesie się na Muranów. Planują reaktywnować popularną w czasach PRLu kawiarnię "Jaś i Małgosia". Miejsce to ma być zaaranżowane od nowa i ma się tu sporo dziać. Lokal ruszy już jesienią tego roku pod adresem Aleja Jana Pawła II 57 (róg Anielewicza).

Pożegnanie Grawitacji 8 sierpnia

Tymczasem klubokawiarnia na Powiślu zaprasza na imprezę z okazji pożegnania Grawitacji. Warto wpaść, dla każdego będzie coś miłego. link do wydarzenia

Czytaj też: Nietypowa kawiarnia na Białołęce

ycipk-unldvk
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-unldvk

ycipk-unldvk
ycipk-unldvk