Trwa ładowanie...

Kobiety Pragi (SPACER)

Rewolucjonistki i konserwatystki, artystki i businesswomen różnych epok, wyznawczynie różnych religii (a nawet duchowne!) i ateistki, znane arystokratki i zwykłe służące

Kobiety Pragi (SPACER)
d3iwnxt
d3iwnxt

Praga bohaterek – bohaterki Pragi. Spacer szlakiem miejsc związanych z kobietami, które wywarły wielki wpływ na Pragę. Rewolucjonistki i konserwatystki, artystki i businesswomen różnych epok, wyznawczynie różnych religii (a nawet duchowne!) i ateistki, znane arystokratki i zwykłe służące. Twarde i uparte gdy trzeba, a gdy można – pełne kobiecego ciepła. Te które zginęły jako nastolatki i te które żyły ponad wiek.

Jutro, z okazji Dnia Kobiet, Praska Ferajna zaprasza na spacer pt. "Kobiety Pragi". Start godz. 13:00 (niedziela, 8 marca). Spotkanie: ul. Cyryla i Metodego róg Jagiellońskiej. Spacer potrwa ok. 2,5 godziny Przewodnik: Jarek Spacerolog Praski. Przybliżona trasa: os. Praga I, Jagiellońska, al. Solidarności, Floriańska, Kłopotowskiego, Targowa, Ząbkowska. Spacery nie są biletowane, ale na zakończenie bardzo mile widziany napiwek dla przewodnika. Dla pań spacer 8 marca gratis.

d3iwnxt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3iwnxt