Trwa ładowanie...
d4lr5fw

Koleje Mazowieckie szykują się do Światowych Dni Młodzieży

KM zorganizują darmowe przejazdy dla uczestników wydarzenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koleje Mazowieckie szykują się do Światowych Dni Młodzieży
d4lr5fw

Koleje Mazowieckie włączają się w Światowe Dniu Młodzieży. Samorządowy przewoźnik deklaruje, że chce pomóc pielgrzymom sprawnie przemieszczać się w czasie uroczystości.

Wydarzenia będą się odbywać w dwóch etapach. Pierwszy (20-25 lipca 2016 r.) to Dni w Diecezjach - w tym okresie Koleje Mazowieckie zapewnią uczestnikom posiadającym specjalne identyfikatory nieodpłatny transport pociągami KM po województwie mazowieckim. Drugi etap (25-31 lipca 2016 r.) to „Wydarzenia Centralne” w Krakowie - w tych dniach Koleje Mazowieckie w uzgodnieniu z mazowieckimi diecezjami zorganizują przejazdy na centralne obchody Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

- Jako przewoźnik jesteśmy dumni z faktu, że możemy włączyć się w przygotowania do tak ważnego wydarzenia, jakim są Światowe Dni Młodzieży. Dołożymy starań, by pielgrzymom przyjeżdżającym na uroczystości zapewnić jak najlepsze warunki podróży. Jednocześnie życzę wszystkim uczestnikom, by te dni minęły w religijnej zadumie, wzajemnej życzliwości i przede wszystkim bezpiecznie - powiedział Artur Radwan, prezes zarządu Kolei Mazowieckich .

d4lr5fw

Do spółki Koleje Mazowieckie wpłynęły dotychczas zamówienia z 4 mazowieckich diecezji na pociągi specjalne do Krakowa, co daje liczbę blisko 34 tys. osób do przewiezienia. Obecnie trwają szczegółowe obliczenia co do zapotrzebowania na przewóz pociągami KM.

Przeczytaj też: Przybywa nowych wiat. Bedą lepsze od*poprzednich?*

d4lr5fw

Podziel się opinią

Share
d4lr5fw
d4lr5fw