ycipk-2e522y

Kolejką do Konstancina? To możliwe!

Wczoraj na tej trasie pojechało 240 pasażerów. To pierwszy krok do uruchomienia regularnych przewozów?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kolejką do Konstancina? To możliwe!
ycipk-2e522y

Kolejką do Konstancina-Jeziorny? Z okazji Dni Transportu Publicznego, Stowarzyszenie Sympatyków Komunikacji Szynowej we współpracy z Kolejami Mazowieckimi zorganizowały promocyjny przejazd pociągami specjalnymi do Konstancina-Jeziorny. Stowarzyszenie informuje, że* ten jednorazowy przejazd do Konstancina to pierwszy krok do uruchomienia regularnych przewozów do podwarszawskiego miasteczka.*

*Zobacz także: Dzień bez Samochodu i... dwie awarie metra *

Organizatorzy chcieli pokazać, że linię na Siekierki można wykorzystać dla potrzeb przewozów pasażerskich. Skróciłoby to czas przejazdu z Konstancina i Piaseczna do Warszawy.

ycipk-2e522y

Podczas przejazdu w środku pociągu odbyła się debata z udziałem Wiesława Raboszuka (Wicemarszałka Województwa Mazowieckiego), Wiesława Witka (Dyrektora Zarządu Transportu Miejskiego), Dariusza Grajdy (Wiceprezesa Kolei Mazowieckich), Ludwika Rakowskiego (Przewodniczący Sejmiku Województwa Mazowieckiego). Ustalono tam, że przejazdy pasażerskie do Konstancina-Jeziorny są możliwe technicznie. Zaplanowano kolejna spotkania w celu omówienia tego tematu.

Zobacz także: 22 września komunikacja miejska za darmo!

Podziel się
ycipk-2e522y
ycipk-2e522y
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2e522y