Trwa ładowanie...

Kolejna edycja "Bezpiecznej Warszawianki" w kwietniu

Zapisy na bezpłatne zajęcia z samoobrony ruszają 3 kwietnia. Co warto wiedzieć?

Share
Kolejna edycja "Bezpiecznej Warszawianki" w kwietniu
d12wwpo

Jak być bezpieczną w wielkim mieście? Jak odeprzeć atak napastnika przy pomocy kluczy, parasolki lub damskiej torebki? Bezpiecznych zachowań oraz efektywnych taktyk samoobrony od ponad 10 lat uczą profesjonalni trenerzy sztuk walki, będący funkcjonariuszami straży miejskiej. Zapisy ruszają 3 kwietnia, zajęcia rozpoczną się dwa tygodnie później - 18 kwietnia. Zajęcia są bezpłatne.

Kursy „Bezpieczna Warszawianka” cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Lista chętnych zapełnia się nawet w kilka godzin, dlatego warto trzymać rękę na pulsie. Zapisy rozpoczną się w dniu 3 kwietnia o godzinie 8:00-15:00) i będą się odbywały drogą telefoniczną pod numerem (22) 649-40-90 wew. 6291.

Zajęcia trwają przeważnie 1,5 godziny i odbywają się raz w tygodniu. Tegoroczne prowadzone będą na Ursynowie w siedzibie oddziału straży miejskiej przy ul. Szolc-Rogozińskiego 1. Kurs rozpocznie się 18 kwietnia i potrwa do końca czerwca.

d12wwpo

Prowadzone będą cztery grupy, w każdej po 25 pań.

I grupa - czwartek, godz. 17.00 (początek zajęć 18 kwietnia)

II grupa - czwartek, godz. 19.00 (początek zajęć 18 kwietnia)

III grupa - piątek, godz. 17.00 (początek zajęć 19 kwietnia)

IV grupa - piątek, godz. 19.00 (początek zajęć 19 kwietnia)

Na pierwszych zajęciach należy przedstawić zaświadczenie od lekarza o braku przeciwskazań do udziału w zajęciach. Kurs jest przeznaczony dla osób, które ukończyły 18 lat.

d12wwpo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12wwpo