Trwa ładowanie...
startup

Kolejna edycja Warsaw Startup Weekend

W najbliższy piątek 23 sierpnia startuje impreza będąca okazją do zmierzenia się z własnymi pomysłami, które trzymamy w szufladzie
Share
Kolejna edycja Warsaw Startup Weekend
denutlo

Dla wielu osób publiczne mówienie o swoim pomyśle to bariera strachu nie do przełamania. Jednak nie posiadając doświadczenia w e-biznesie, ani w rozwijaniu własnego biznesu lepiej z kimś pogadać. Bo to dzięki prezentacji i dalszym rozmowom, można zdobyć wiele cennych wskazówek na które obszary uważać szczególnie, a które w ogóle odpuścić na starcie. Taką szansę da czwarta edycja Warsaw Startup Weekend, który odbędzie się między 23 a 25 sierpnia.

Po raz pierwszy organizatorzy postanowili wyznaczyć temat przewodni imprezy i zostały nią „Gry”. Naturalnie osoby, które chcą wystartować z pomysłem na e-biznes w innym obszarze naturalnie mogą to zrobić.

Tradycyjnie już SWWAW zmienia lokalizację – tym razem gościć będzie na Akademii Leona Koźmińskiego. Zachowana zostaje formuła imprezy – uczestnicy spotkają się w piątkowe popołudnie. Rozpoczną od zaprezentowania swoich pomysłów w 90 sekundowych wystąpieniach, aby wystartować w niedzielnym finałowym konkursie w około pomysłu musi powstać minimum 3 osobowy zespół i czas do pracy.__

denutlo

Przez sobotę i niedzielę do dyspozycji uczestników będą mentorzy, którzy będą konsultować, doradzać i zadawać dużo niewygodnych pytań. A wszystko po to, aby pomóc zweryfikować sensowność danego pomysłu i przygotować zespoły do niedzielnych prezentacji przed jury. Jury wyłoni najciekawsze projekty, na które czekają nagrody.

Więcej informacji o Warsaw Startup Weekend można znaleźć na stronie warsaw.startupweekend.org – także tam można nabyć bilety uczestnictwa (cena 29 euro). W ramach biletu uczestnicy zapewnione mają wyżywienie, napoje i świetnych mentorów przez cały weekend.

denutlo

Podziel się opinią

Share
denutlo
denutlo