Trwa ładowanie...
d46y3gg

Kolejne zarzuty wobec znanego dziennikarza. "Prowadził bez uprawnień"

Do sądu trafił wniosek o ukaranie Piotra N. za trzy wykroczenia. Znany dziennikarz będzie tłumaczył się z zarzutów dotyczących prowadzenia auta bez ważnego przeglądu, ubezpieczenia oraz dokumentów uprawniających do jazdy. Znany jest również termin rozprawy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sprawa Piotra N. wróci na wokandę
Sprawa Piotra N. wróci na wokandę (Agencja Gazeta, Fot: Łukasz Cynalewski)
d46y3gg

Piotr N. w czasie jazdy samochodem 5 października nie miał prawa siedzieć za kółkiem - tak wynika z ustaleń policji z Konstancina-Jeziorny. Doszło wtedy do wypadku na przejściu dla pieszych. Jedyną poszkodowaną okazał się 77-letnia kobieta. Oprócz braku prawa jazdy, jego auto nie posiadało ważnych badań technicznych ani obowiązkowego ubezpieczenia OC.

Jak podaje dziennik.pl, Piotr N. nie miał uprawnień do kierowania pojazdami od 2009 roku. Stracił je z powodu przekroczenia dopuszczalnego limitu punktów karnych. Za wszystkie trzy wymienione wykroczenia oskarżonemu grozi kara grzywny. Mężczyzna jednak nie przyznaje się do winy. Nie zgodził się też na składanie wyjaśnień.

Sąd Rejonowy w Piasecznie wyznaczył termin pierwszej rozprawy na 9 listopada. Kolejne (dodatkowe) terminy ustalono na 20 grudnia tego roku oraz 21 stycznia 2019 roku.

d46y3gg

Za nieumyślne spowodowanie wypadku mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia.

PRZECZYTAJ TEŻ: Makabryczny wypadek pod Warszawą. Betoniarka przygniotła auto

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Dziennikarka oskarża Marka Jakubiaka. Dosadna riposta

d46y3gg

Podziel się opinią

Share
d46y3gg
d46y3gg