Trwa ładowanie...

Kolejni z gangu „obcinaczy palców” zatrzymani! [WIDEO]

Zabijali, porywali, obcinali palce aby wymusić okup! CBŚ zatrzymał kolejnych członków grupy „mokotowskiej”

Share
Kolejni z gangu „obcinaczy palców” zatrzymani! [WIDEO]
d1nn83i

Prokuratura Apelacyjna w Warszawie wraz z funkcjonariuszami Centralnego Biura Śledczego prowadzą śledztwo, dotyczące zorganizowanej grupy przestępczej o charakterze zbrojnym. Mają oni na swoim koncie zabójstwa, wymuszenia rozbójnicze, rozboje i porywanie ludzi dla okupu. Podczas sześciu lat gangsterskiej działalności, dokonali kilkunastu porwań. Przylgnęło do nich określenie „gang obcinaczy palców” gdyż jako dowód życia wysyłali rodzinom ofiar obcięte palce porwanych. Ofiarami były głównie osoby majętne z półświatka. Były one torturowane, przetrzymywane w ciężkich warunkach, a po uwolnieniu dalej zastraszane.

Dzięki dotychczasowej pracy operacyjnej funkcjonariuszy** CBŚi Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie udało się doprowadzić do zatrzymania, pięciu mężczyzn powiązanych z grupą. Kolejnych sześć osób zostało doprowadzonych do prokuratury z aresztów śledczych i zakładów karnych, gdzie do tej chwili byli pozbawieni wolności w innych sprawach. Wszystkim **zatrzymanym zostały postawione zarzuty. Dotyczyły one m.in. zabójstwa, udziału w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym oraz udziału w porwaniach dla okupu. Cała zatrzymana grupa została tymczasowo aresztowana na okres 3 miesięcy

d1nn83i

To nie pierwsze uderzenie w grupę „mokotowską” w tym roku. W czerwcu funkcjonariuszom CBŚ udało się doprowadzić do aresztowania ośmiu członków grupy, a w maju policjanci z Komendy Stołecznej Policji zatrzymali aż piętnastu członków grupy.

Zobaczcie mocne WIDEO z zatrzymania innych członków tego gangu w czerwcu 2014 r.!

d1nn83i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1nn83i