Trwa ładowanie...

Kolejni zatrzymani po meczu Legia-Jagiellonia

Dzisiaj rano zatrzymano 12 osób

Kolejni zatrzymani po meczu Legia-Jagiellonia
d35umlj
d35umlj

Stołeczni policjanci zatrzymali dzisiaj dwunastu mężczyzn w związku z bijatyką podczas meczu Legii Warszawa i Jagiellonii Białystok. Najprawdopodobniej jeszcze dziś wszyscy zatrzymani usłyszą zarzuty między innymi udziału w bójce oraz zakłócenia przebiegu imprezy sportowej. Dodatkowo dwóch z nich będzie odpowiadało za rozbój.

Przypomnijmy, podczas przerwanego niedzielnego meczu (2 marca) na stadionie przy ul. Łazienkowskiej pomiędzy Legią Warszawa, a Jagiellonią Białystok, doszło do bijatyki. Po meczu policjanci zatrzymali łącznie 38 osób. Trzy z nich na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego usłyszały już zarzuty zakłócenia imprezy masowej oraz udziału w bójce. Sprawy rozpatrywane były w trybie przyspieszonym.

Zbierając informacje na temat zdarzenia oraz ustalając osoby uczestniczące w nim, stołeczni policjanci dotarli do kolejnych osób mogących brać udział w bójce.* Dzisiaj rano w Warszawie, Wołominie oraz w Warce zatrzymano dwanaście osób, w wieku od 18 do 42 lat.* Wszyscy zatrzymani podejrzani są o czyn chuligański, udział w bójce, zakłócenie przebiegu imprezy sportowej oraz sprowadzenie niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia wielu osób. Dodatkowo policjanci ustalili, że dwóch z zatrzymanych mężczyzn może mieć związek z rozbojem, gdzie łupem napastników padł szalik oraz koszulki klubu sportowego Jagiellonia.

d35umlj
d35umlj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35umlj