ycipk-476mxv

Kolejny atak na biuro PiS. Znany wizerunek sprawcy

Na Biurze Zarządu Okręgowego PiS w Warszawie ktoś wymalował napis "PZPR+". To kolejny atak wandali na lokal należący do partii rządzącej. Policja ma już wizerunki sprawców.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poprzednio warszawskie biuro zostało zdewastowane tydzień temu
Poprzednio warszawskie biuro zostało zdewastowane tydzień temu (Twitter)
ycipk-476mxv

Do ataku doszło w niedzielę. Nieznany sprawca namalował na Biurze Zarządu Okręgowego PiS w Warszawie napis "PZPR+". To lokal pełniący funkcję biura poselskiego Jarosława Krajewskiego i ministra Mariusza Kamińskiego. Jak poinformował rzecznik prasowy warszawskiego okręgu PiS Michał Szpądrowski policja zna już wizerunki wandali. "Szczęśliwie tym razem sprawczyni, młoda kobieta w dresikach oraz jej starszy pomagier nie założyli na głowę pończochy" - napisał na Twitterze.

ycipk-476mxv

To nie pierwszy taki atak na biura Prawa i Sprawiedliwości w ostatnim czasie. Wcześniej, w tym na tym samym lokalu ktoś napisał: "Se możecie wypier…". Z kolei nieco ponad tydzień temu 48-latka namalowała na biurze polityków PiS w Wąbrzeźnie napis "PZPR", a na chodniku przed nim "Czas na sąd ostateczny". Podobne teksty pojawiły się w biurach w Golubiu-Dobrzyniu. Napisy o zbieżnej tematyce pojawiły się też na biurze poselskim Jerzego Wilka w Elblągu.

Zobacz także: Wassermann o sytuacji z 2015 roku: "Wtedy im to nie przeszkadzało"

Źródło: warszawskipis.pl

ycipk-476mxv

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WawaLove
ycipk-476mxv
ycipk-476mxv
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-476mxv