Trwa ładowanie...
d15uygz

Kolejny wyrok ws. "Froga". Ukarany za szarżowanie sportowym autem

Robert N. został skazany na 15 tys. zł grzywny i trzy lata zakazu prowadzenia pojazdów. To efekt szaleńczej jazdy po parkingu jednego z centrów handlowych w Warszawie. Mężczyzna opublikował film ze zdarzenia w internecie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert N. ps. "Frog" jest "znany" ze swoich rajdów ulicami Warszawy
Robert N. ps. "Frog" jest "znany" ze swoich rajdów ulicami Warszawy (Youtube.com)
d15uygz

Sprawa dotyczy wydarzeń z marca 2018 r. "Frog" urządził sobie rajd sportowym autem na parkingu centrum handlowego przy ul. Marywilskiej. Film ze zdarzenia wrzucił do internetu. Ciążył na nim wtedy zakaz prowadzenia pojazdów. Jak tłumaczył, nie widział, że obowiązuje on również na parkingu. Prokurator nie zgodził się na dobrowolne poddanie się karze i 10 tys. grzywny.

Jak podaje rmf24.pl sąd skazał "Froga" na 15 tys. zł grzywny i trzy lata zakazu prowadzenia pojazdów. Robert N. jest znany ze swojej szaleńczej jazdy. Głośno zrobiło się o nim w czerwcu 2014 r. Mężczyzna zamieszczał w internecie filmy, na których widać było, jak mknął ulicami stolicy. Wjeżdżał przy tym na czerwonym świetle, ścigał się z motocyklistami i jechał slalomem między innymi autami.

d15uygz

Wcześniej "Frog" uciekał na obwodnicy Kielc przed policją. Robert N. był wielokrotnie sądzony i skazany za ponad 100 wykroczeń. Mimo zarzutów i kolejnych procesów nie zaprzestał swoich rajdów i wrzucał do sieci kolejne nagrania swoich "popisów".

Zobacz także: Marszałek Terlecki na wojnie. Zdjęcie hitem internetu

Źródło: rmf24.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d15uygz

Podziel się opinią

Share
d15uygz
d15uygz