Trwa ładowanie...

Koncert dla Beatlesów pod Pałacem Kultury. Zagrają Muniek Staszczyk i Tymon Tymański

Z okazji 50-lecia ukazania się płyty "A Hard Day's Night"
Share
Koncert dla Beatlesów pod Pałacem Kultury. Zagrają Muniek Staszczyk i Tymon Tymański
d1lgmc3

Już niebawem plac Defilad wypełni muzyka Beatlesów! W piątek, 5 września pod Pałacem Kultury z okazji 50-lecia ukazania się płyty "A Hard Day's Night" odbędzie się koncert dedykowany muzyce legendarnej czwórki z Liverpoolu. Start imprezy o 22:30. Wstęp wolny.

* Zobacz, jakie inne darmowe wydarzenia odbywają się w Warszawie! ***

Na tę okazję został stworzony specjalny projekt muzyczny, na którym zagra czterech warszawskich "bitelsów". Czterech muzyków znanych warszawskiej scenie alternatywnej z takich zespołów jak: The Car Is On Fire, Newest Zealand, Queer Resource Center, których jednoczy wyssana z mlekiem matki miłość do piosenek Beatelsów, zagra koncert na placu Defilad. Zaprosili oni także do wspólnego występu swoich idoli, którzy również podzielają ich fascynację Fab Four: Muńka Staszczyka oraz Tymona Tymańskiego.

d1lgmc3

Po koncercie obowiązkowo przenosimy się do Baru Studio i tańczymy do upadłego - mówią organizatorzy - Muzykę do tańczenia zapewni połowa Beatelsów – Jakub Czubak oraz Borys Dejnarowicz. Bawimy się od zmierzchu do świtu. W razie deszczu koncert odbędzie się właśnie w Barze Studio.

Zobacz także: Piersi i Red Lips na Zakończeniu*Praskiego Lata*

d1lgmc3

Podziel się opinią

Share
d1lgmc3
d1lgmc3