Trwa ładowanie...

Koncert dla Warszawskiego Szpitala dla Dzieci

Znane i wschodzące gwiazdy polskiej sceny muzycznej oraz młodzi adepci mody wystąpią w Fabryce Trzciny

Koncert dla Warszawskiego Szpitala dla Dzieci
d4fbxlr
d4fbxlr

Fundacja „Równi wśród równych” i Warszawski Szpital Dla Dzieci zapraszają do udziału w pierwszej z cyklu imprez w ramach projektu charytatywnego „Wielcy i mali twórcy dla małych i wielkich serc”. Każdy kto zechce wspomóc szpital może kupić bilet-cegiełkę i wziąć udział w wydarzeniu. Dochód z całej imprezy zostanie przekazany na rzecz placówki przy ul. Kopernika. Impreza odbędzie się 30 września.

- Udało nam się zaprosić artystów znanych i mniej znanych o wielkich sercach, którzy zdecydowali się wesprzeć nasz pomysł. Serdecznie zapraszam do udziału w wydarzeniu. Zapewniamy wspaniałą zabawę i moc atrakcji dla całej rodziny - mówi Izabela Marcewicz-Jendrysik, dyrektor Warszawskiego Szpitala dla Dzieci.****

Pierwsza część wydarzenia rozpocznie się o godzinie 17:00 w Fabryce Trzciny, przy ul. Otwockiej 14. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, dla dorosłych i dla dzieci. Wśród nich m.in. pokaz jesiennej kolekcji Marioli Witek z Barber Shop (w roli modeli artyści z programu „Mam talent”), występ Fundacji Funkomitywa z piosenkami dla dzieci, pokazy przygotowane przez Centrum Nauki Kopernik oraz prace artystów plastyków.

Podczas imprezy znajdzie się również specjalnie wydzielona strefa z ciekawymi animacjami, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, wśród nich znajdą się m. in. pokazy tańca, pokaz sztuki fryzjerskiej, porady dermatologów, kosmetologów, szkoła makijażu i warsztaty własnoręcznego
tworzenia biżuterii. Nie zabraknie również kolorowych klaunów z Fundacji "Dr Clown". Fundacja Nasza Ziemia podczas całej imprezy będzie zbierała używane telefony komórkowe. Wstęp wolny.

O godz. 19.00 rozpocznie się część biletowana wydarzenia. Na scenie w Fabryce Trzciny wystąpią: DAAB, Robert Gawliński, Gaba Kulka, Maja Kleszcz z zespołu IncarNations, Drumbastic, Shantelle Monique & Nils Project, a także Garwoliński Teatr Muzyczny „Od czapy”.

d4fbxlr

W przerwach między występami odbędą się aukcje, podczas których będzie można nabyć m.in. replikę pucharu EURO 2012 wykonaną w całości z czekolady, obrazy, a także inne atrakcyjne rzeczy z autografami znanych osób. Zakończenie imprezy planowane jest na godzinę 23:00.

Dochód z całej imprezy zostanie przekazany na rzecz Warszawskiego Szpitala dla Dzieci, na serwis, konserwację i naprawę sprzętu medycznego.

- Pragniemy, aby pierwszy tegoroczny koncert zapoczątkował tradycję realizacji godnych celów poprzez wspólną zabawę, przybliżanie różnych dziedzin sztuki i szeroko pojętej integracji świata biznesu, kultury i ochrony zdrowia - podsumowuje cele projektu dyrektor Marcewicz- Jendrysik.

Bilety-cegiełki do nabycia w salonach sieci Empik oraz na www.ebilet.pl ww.wielcyimali.pl lub bezpośrednio w dniu imprezy. Cena biletu w przedsprzedaży 40 zł, w dniu koncertu 45 zł.

Więcej informacji

d4fbxlr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fbxlr