Trwa ładowanie...

Koncerty w Łazienkach. "Gramy dla Ciebie Chopina!"

Gdzie najlepiej słuchać muzyki Chopina? W domowym zaciszu, czy na żywo? Chopina można słuchać zawsze i wszędzie, ale #najlepiejwlazienkach! [ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

Koncerty w Łazienkach. "Gramy dla Ciebie Chopina!"
d1wex23
d1wex23

Już 15 maja startuje 57. sezon Koncertów Chopinowskich – wydarzenia muzycznego, które od lat gromadzi w Łazienkach Królewskich wszystkich wielbicieli muzyki Fryderyka Chopina.

W tym roku start koncertów poprzedzony został nietypową kampanią promocyjną, której hasłem przednim jest #najlepiejwlazienkach. - W ten sposób zwracamy uwagę, że muzyka wybitnego polskiego kompozytora przeznaczona jest dla wszystkich słuchaczy, niezależnie od ich wieku, płci, czy też przynależności kulturowej – informują organizatorzy.

Hasztag #najlepiejwlazienkach podkreśla także rolę wyjątkowego otoczenia Muzeum Łazienek Królewskich, jednego z najpiękniejszych ogrodów Europy, który pozwala nacieszyć się słuchaczom nie tylko muzyką Chopina, ale też słońcem, przyrodą oraz obecnością rodziny i przyjaciół. Hasztag będzie pojawiał się na wszystkich materiałach i nośnikach: od outdooru, przez kampanię w mediach społecznościowych po materiały drukowane związane z Koncertami Chopinowskimi.

Bohaterowie nowej odsłony kampanii 57. sezonu Koncertów Chopinowskich to przedstawiciele różnych grup wiekowych. Widzimy ich w przyjemnym otoczeniu parku, leżących na trawie. Źródłem ich radości i relaksu, który emanuje z twarzy jest muzyka Fryderyka Chopina, o czym dowiadujemy w drugiej odsłonie kampanii, widocznej od dzisiaj.

d1wex23

Wcześniej mogliśmy tylko przeczytać #najlepiejwlazienkach, teraz już wiemy że to zaproszenie do Łazienek Królewskich na niedzielne Koncerty Chopinowskie.

Dodatkowo, słuchacze Koncertów Chopinowskich będą mieli w tym roku możliwość wypożyczenia na miejscu wygodnej maty, dzięki której swobodnie będą mogli usiąść na trawie i delektować się piękną muzyką.

Mecenasem Koncertów Chopinowskich i partnerem nowej komunikacji sezonu jest Lotnisko Fryderyka Chopina, które aktywnie popularyzuje Warszawę jako miasto Chopina, a Polskę jako jego ukochaną ojczyznę.

Najbliższy koncert już w najbliższą niedzielę pod pomnikiem Fryderyka Chopina o godzinie 12.00.

d1wex23
d1wex23
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wex23