Trwa ładowanie...

Konkurs fotograficzny „Warszawiak da się lubić”

"Chcemy udowodnić, że warszawiacy są tak naprawdę mili i uprzejmi, a postrzeganie ich przez pryzmat utartego i niepochlebnego stereotypu jest niesprawiedliwe i krzywdzące"

Konkurs fotograficzny „Warszawiak da się lubić”
d2qnvqh
d2qnvqh

W najbliższą niedzielę, 8 marca rozpoczyna się konkurs fotograficzny „Warszawiak da się lubić”, który został zorganizowany z inicjatywy warszawskich licealistów. Konkurs skierowany jest przede wszystkim do uczniów liceów, ale mogą wziąć w nim udział wszyscy mieszkańcy stolicy.

Konkurs organizowany przez grupę uczennic z XXXVII Liceum Ogólnokształcącego im. Jarosława Dąbrowskiego, jest częścią projektu społecznego „Polub warszawiaka”. Zostaliśmy niemiło potraktowani przez przewodnika wycieczki szkolnej, tylko dlatego, że byliśmy z Warszawy – mówi Agnieszka Szaciłło, jedna z pomysłodawczyń akcji o genezie pomysłu na konkurs. Chcemy udowodnić, że warszawiacy są tak naprawdę mili i uprzejmi, a postrzeganie ich przez pryzmat utartego i niepochlebnego stereotypu jest niesprawiedliwe i krzywdzące.

Do konkursu można zgłaszać zdjęcia w trzech kategoriach: „Ulubione zakątki w Warszawie” - miejsca, w których mieszkańcy stolicy najchętniej spędzają wolny czas, „Mój przyjaciel warszawiak” oraz „Warszawska przyjaźń”. Zwycięzcy będą mieli możliwość przeżycia wraz z przyjaciółmi niezwykłej przygody w Enigma Room – pokoju pełnym zagadek.

Zdjęcia konkursowe należy nadsyłać do dnia 15 maja 2015r. na adres warszawiakdasielubic@onet.pl .

d2qnvqh

W najbliższą niedzielę, 8 marca, organizatorzy zapraszają na festyn, który odbędzie się w Domu Kultury Śródmieście, ul. Smolna 9 (wejście od Al. Jerozolimskich). Wstęp wolny. W programie m.in. konkursy z nagrodami, scrapbooking, czyli wspólne tworzenie pocztówek, pokaz carvingu - wywodzącej się z Dalekiego Wschodu sztuki rzeźbienia w owocach i warzywach oraz pokazy talentów młodzieży z warszawskich szkół. To okazja, by miło spędzić czas, wykazać się kreatywnością oraz … serdecznością i życzliwością.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu na stronie oraz FB .

d2qnvqh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qnvqh