Trwa ładowanie...
d4n8ht7

Konstancin-Jeziorna. Ukradł ze sklepu puszkę WOŚP. Pieniądze wydał na alkohol

W ręce policjantów z Konstancina-Jeziorny wpadł 47-letni mężczyzna, który z jednego ze sklepów ukradł wystawioną tam puszkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieniądze, zamiast na leczenie chorych dzieci, zostały wydane na alkohol.
Share
Konstancin-Jeziorna. Ukradł ze sklepu puszkę WOŚP
Konstancin-Jeziorna. Ukradł ze sklepu puszkę WOŚPŹródło: PAP
d4n8ht7

O bulwersującym zdarzeniu, do którego doszło w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą, poinformowała policja. Do jednego ze sklepów wtargnął mężczyzna, jednak szybko okazało się, że nie miał on zamiaru zrobienia zakupów. Zamiast tego zabrał z lokalu puszkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wybiegł na zewnątrz.

- Samo zajście oraz jego droga ucieczki została zarejestrowana przez kamery monitoringu. Dzięki czemu policjanci z tutejszego komisariatu wspólnie z funkcjonariuszami straży miejskiej natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawcy – opisuje zdarzenie nadkom. Jarosław Sawicki z policji w Piasecznie.

Konstancin-Jeziorna. Mężczyzna próbował uciekać przed policją

Kiedy złodziej puszki został rozpoznany przez funkcjonariuszy na ulicy Warszawskiej, podjął próbę ucieczki, lecz szybko został złapany.

d4n8ht7

Zignorował wezwanie do kontroli drogowej. Był kompletnie pijany i bez prawa jazdy

Pomimo szybkiej akcji i odzyskania puszki, okazało się, że w środku nie było już pieniędzy. Jak ustaliły służby, datki, które miały być przeznaczone na leczenie chorych dzieci, mężczyzna zdążył już wydać na alkohol.

47-latek został zatrzymany i odpowie teraz za swój czyn.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4n8ht7

Podziel się opinią

Share
d4n8ht7
d4n8ht7