Trwa ładowanie...

Kontrolerzy znów polują na pasażerów z czasowymi biletami! [LIST]

Mimo nagłośnienia sprawy, kontrolerzy wciąż robią, co chcą!

Kontrolerzy znów polują na pasażerów z czasowymi biletami! [LIST]
d2cbydy
d2cbydy

Dziś na naszą skrzynkę mailową dotarła wiadomość od pani Małgorzaty, odnosząca się do podniesionego niedawno, głośnego tematu kar dla pasażera, któremu z powodu korków na ulicach skończyła się ważność biletu czasowego, gdy wciąż znajdował się w pojeździe komunikacji miejskiej.

Poniżej przytaczamy całą historię.

d2cbydy

"Dzień dobry,

Dziś jechałam autobusem 125 z Ronda Wiatraczna na Plac Hallera z biletem 20-minutowym. Kontrolerzy wsiedli na przystanku Dw. Wileński przy cerkwi (ostatnim przed Pl. Hallera) i o godz 14.58 po kontroli mojego biletu stwierdzili, że jest od 4 minut nieważny. Bilet skasowałam na Wiatracznej o 14.34, był
ważny do 14.54; autobus powinien dotrzeć planowo do pętli przy Pl.Hallera o 14.46 (co potwierdziłam w tamtejszym kiosku obsługi pętli ZTM z numerem konkretnego autobusu/taboru).

Mandatu nie przyjęłam, zamierzam się odwoływać. Czy od czasu podlinkowanego wyżej artykułu wiceprezydent Wojciechowski ruszył cokolwiek w tej sprawie? Kontrolerzy stwierdzili, że nic na ten temat nie wiedzą. Nie odstąpili od wypisania mandatu, a ja niestety nie miałam takiej siły przebicia jak
tłum w artykule powyżej..."

d2cbydy

Zarząd Transportu Miejskiego odpowiada nam, że żadnych polowań nigdy nie było i nie będzie. Jak widać, jest zupełnie inaczej. Niestety, na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie zmieni się prawo na korzyść pasażerów warszawskiej komunikacji miejskiej. Do tego czasu pasażerowie musza w takich sytuacjach liczyć na życzliwość i uczciwość kontrolerów.

d2cbydy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2cbydy