Trwa ładowanie...

Koronawirus w Polsce. Ponad tysiąc zakażonych koronawirusem na Mazowszu

W poniedziałek liczba zakażonych koronawirusem na Mazowszu przekroczyła tysiąc. Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że w Warszawie zmarły kolejne dwie osoby chore na COVID-19.

Share
Koronawirus w Polsce. Ponad tysiąc zakażonych koronawirusem na Mazowszu
Źródło: East News, fot: Stefan Maszewski
da6ts94

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w poniedziałek o 98 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem na Mazowszu. Tym samym liczba chorych na COVID-19 w województwie mazowieckim wynosi 1065.

Jednocześnie ministerstwo przekazało, że w Warszawie zmarły kolejne dwie osoby. Są to 65-letni mężczyzna i 97-letnia kobieta. "Oboje mieli choroby współistniejące" - dodał resort.

Koronawirus na Mazowszu. Dane sanepidu, 6 kwietnia 2020 godz. 18.00

W poniedziałek, o godzinie 18.00 Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie poinformowała, że z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem w mazowieckich szpitalach przebywa 860 pacjentów. Pod kwarantanną domową jest 17 835 osób. Liczba ozdrowieńców w województwie wzrosła do czternastu. 23 osoby zmarły.

Zobacz też: <a href="https://portal.abczdrowie.pl/koronawirus">Koronawirus</a>. <a href="https://wiadomosci.wp.pl/ministerstwo-zdrowia-mz-6120424155047553c">Ministerstwo Zdrowia</a> opublikowało specjalny film

Koronawirus na świecie. Mapa zagrożenia

W internecie dostępna jest mapa, która pokazuje, jaka jest skala problemu i dokąd już dotarł wirus. Interaktywna mapa dostępna jest TUTAJ.

da6ts94

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

da6ts94

Podziel się opinią

Share
da6ts94
da6ts94