Trwa ładowanie...

Koronawirus w Warszawie. Na Pradze pojawiły się wyjątkowe bilbordy

Lekarze, pielęgniarki i ratownicy medyczni stoją na pierwszej linii frontu, walcząc z koronawirusem. Przy Al. Stanów Zjednoczonych, pojawił się bilbord, którego treść i przesłanie nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Polacy są wdzięczni za ciężką pracę, którą służba zdrowia wykonuje każdego dnia.
Share
Koronawirus w Warszawie. Na Pradze pojawiły się nietypowe bilbordy
Koronawirus w Warszawie. Na Pradze pojawiły się nietypowe bilbordyŹródło: facebook.com
d26dfdh

Koronawirus w Warszawie. Na Pradze pojawiły się nietypowe backlighty

Na bilbordzie, który pojawił się m.in. na warszawskiej Pradze, zobaczyć możemy podających sobie dłonie pracowników służby zdrowia. Widniejący na środku czerwony napis „Dziękujemy Wam #sluzbazdrowia" to dowód wdzięczności za ciężką pracę, którą na co dzień wykonują pracownicy medyczni. Dokładają wszelkich starań, by tym szczególnym czasie maksymalnie pomóc chorym i potrzebującym. W związku z tym na backlightach rozpoczęła się kampania społeczna zorganizowana przez AMS oraz drukarnie Labo Print z Poznania i Servcomp z Warszawy.

- Połączyliśmy siły, by wyrazić naszą solidarność z pracownikami służby zdrowia. Mam nadzieję, że słowa wdzięczności, które pojawią się na plakatach naszej produkcji, a następnie zawisną na ulicach Warszawy, staną się symbolicznym wyrazem wsparcia dla wszystkich ratowników, pielęgniarek i lekarzy – mówi Grzegorz Kaszyński, właściciel i prezes drukarni Servcomp.

Dodajmy, że wszystkie zaangażowane firmy pokryły koszty kampanii z własnych środków. Projekt plakatu przygotowany został przez działy marketingu LaboPrint i AMS. Pierwszy etap kampanii zaplanowany jest do końca kwietnia 2020 r. Akcja, która do tej pory organizowana jest w Poznaniu i Warszawie, docelowo pokazywana ma być także w innych miastach.

d26dfdh

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Padło pytanie o testy. Profesor: "kompletna ruina służby zdrowia"

d26dfdh

Podziel się opinią

Share
d26dfdh
d26dfdh