Trwa ładowanie...

Koronawirus w Warszawie. Punkty Obsługi Pasażerów działają według nowych zasad

Praca Punktów Obsługi Pasażerów w Warszawie została dostosowana do nowych zasad określonych w rozporządzeniu ministra zdrowia. W punktach może przebywać ograniczona liczba osób. Podjęte środki bezpieczeństwa mają zmniejszyć ryzyko zarażenia koronawirusem.

Koronawirus w Warszawie. Punkty Obsługi Pasażerów działają według nowych zasadŹródło: Materiały prasowe, fot: Warszawski transport publiczny
dartdvf
dartdvf

Zarząd Transportu Miejskiego poinformował, że obecnie czynnych jest dziewięć POP-ów. Pasażerowie mogą udać się do punktów zlokalizowanych przy siedzibie ZTM – ul. Żelazna 61 oraz stacjach metra na linii M1: Młociny, Pl. Wilsona, Dworzec Gdański, Ratusz Arsenał, Centrum, Politechnika i Służew. Czynny jest także POP przy stacji Dw. Wileński na linii M2.

Koronawirus. Warszawa. Godziny otwarcia niektórych punktów uległy zmianie

Praca Punktów Obsługi Pasażerów została dostosowana do nowego rozporządzenia. Materiały prasowe
Praca Punktów Obsługi Pasażerów została dostosowana do nowego rozporządzenia. Źródło: Materiały prasowe, fot: Warszawski transport publiczny

W każdym punkcie mogą przebywać tylko osoby aktualnie obsługiwane. Pozostali klienci proszeni są o czekanie na zewnątrz.

W godzinach 10 – 12 obsługiwane są tylko osoby powyżej 65 roku życia. W każdym punkcie przygotowano rękawiczki jednorazowe dla klientów. Klienci proszeni są o korzystanie z nich w trakcie pobytu w pomieszczeniu.

dartdvf

Rekomendowane jest dokonywanie płatności kartą. Każdy kasjer jest wyposażony w rękawiczki oraz środek dezynfekujący. Po zakończeniu obsługi każdego klienta pracownik czyści stanowisko kasowe.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

dartdvf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dartdvf