Trwa ładowanie...
d16mwcy

Koronawirus w żłobku i w liceum w Otwocku

Koronawirus został wykryty u jednej z pracownic Żłobka Miejskiego w Otwocku. Pozytywny wynik testu otrzymała także uczennica Liceum im. Słowackiego. Łącznie na kwarantannę trafiło ponad 200 osób.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koronawirus w żłobku i w liceum
Koronawirus w żłobku i w liceum (PAP, Fot: PAP)
d16mwcy

Minęły zaledwie dwa tygodnie nauki w nowym roku szkolnym, a nieustannie rośnie liczba osób z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa w placówkach oświatowych w województwie mazowieckim.

Koronawirus w Zespole Szkół Nr 1 w Otwocku

Jak informuje lokalny portal Linia Otwocka, w poniedziałek 14 września rodzice uczniów z liceum w Zespole Szkół Nr 1 w Otwocku, zostali powiadomieni o wykryciu zakażania wirusem SARS-CoV-2 u jednej licealistki.

d16mwcy

Dziewczyna miała bardzo źle się poczuć kilka dni temu podczas lekcji matematyki. Zrobiony w weekend test w kierunku koronawirusa potwierdził diagnozę. Kwarantanną zostali objęci uczniowie oraz wszyscy nauczyciele, którzy mieli bezpośredni kontakt z chorą dziewczyną.

Szczepionka przeciwko koronawirusowi. "W marcu-kwietniu będzie dostępna dla Polaków"

Koronawirus w miejskim żłobku

d16mwcy

Ponadto dodatni wynik testu na koronawirusa otrzymała wychowawczyni ze Żłobka Miejskiego przy ulicy Wroniej w Otwocku.

"Mimo stosowania się do wszystkich procedur i częstej dezynfekcji pomieszczeń, sprzętów, zabawek, placu zabaw, a także zachowania dystansu między grupami dzieci, w naszym żłobku pojawił się wirus" – przekazała dyrektor placówki Małgorzata Freliszka, cytowana przez portal Linię Otwocka.

Kwarantanną w tym przypadku zostało objętych 20 dzieci oraz 4 wychowawców.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d16mwcy

Podziel się opinią

Share
d16mwcy
d16mwcy