Trwa ładowanie...
d3365oa

Korwin i Liroy podpisali porozumienie programowe dla Warszawy. "Startuje na prezydenta Warszawy"

Lider partii "Wolność" i prezes stowarzyszenia "Skuteczni" zawarli porozumienie programowe przed wyborami samorządowymi. Korwin-Mikke potwierdził swój start w wyborach na prezydenta stolicy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Korwin-Mikke i Liroy-Marzec
Korwin-Mikke i Liroy-Marzec (East News, Fot: TOMASZ URBANEK)
d3365oa

Prezes stowarzyszenia "Skuteczni" podczas poniedziałkowej konferencji w Sejmie tłumaczył, że wizja Polski i Warszawy, pokrywa się z wizją stowarzyszenia "Skuteczni" i partii "Wolność". - Stąd nasza współpraca zarówno w Warszawie, ale także w skali całego kraju, jeżeli chodzi o zbliżające się wybory samorządowe - powiedział Liroy-Marzec. Dodał, że jego zdaniem, porozumienie to najlepsza w tej chwili alternatywa wobec Platformy Obywatelskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości.

Janusz Korwin-Mikke nadmienił jedynie, że startuje na prezydenta Warszawy, a w całym porozumieniu "chodzi o to, by wróciła normalność". - To co jest w tej chwili, jest kompletnie nienormalne. Żyjemy w świecie, w którym wydaje się gigantyczne pieniądze, część z nich się marnuje, a część idzie do różnych kieszeni - tłumaczył podczas konferencji, lider partii "Wolność".

    East News
(East News, Fot: Zbyszek Kaczmarek)

Politycy jednogłośnie stwierdzili, że na konkretne propozycje jeszcze przyjdzie czas, kiedy oficjalnie zostanie ogłoszona data wyborów.

d3365oa

Przeczytaj też: Akcja PiS "Ratusz Rafała". "W otoczeniu Trzaskowskiego są szemrane osoby"

Podpisane porozumienie dotyczy m.in likwidacji Straży Miejskiej, przekazanie zaoszczędzonych środków m.in. na działania policji. Ponadto wprowadzenie oceny funkcjonowania instytucji miejskich, najwyższych urzędników miasta przez warszawiaków oraz promowanie płacenia podatków w Warszawie.

Zobacz też: Korwin-Mikke odchodzi z europarlamentu. Przypominamy słynne wypowiedzi polityka

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

d3365oa

Podziel się opinią

Share
d3365oa
d3365oa