Trwa ładowanie...
dfjtwos

Korwin-Mikke będzie kandydował na prezydenta Warszawy

Janusz Korwin-Mikke wraca na polską scenę polityczną. Najpierw zrezygnował z mandatu europosła, teraz chce wystartować w wyborach na prezydenta stolicy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lider partii Wolność widzi siebie w fotelu prezydenta Warszawy
Lider partii Wolność widzi siebie w fotelu prezydenta Warszawy (Agencja Gazeta)
dfjtwos

Pod koniec stycznia prezes partii Wolność poinformował w Katowicach, że rezygnuje z mandatu europosła i wraca do krajowej polityki.

- Time is money - powiedział wówczas w rozmowie z WP Korwin-Mikke. Podkreślił, że w Parlamencie Europejskim marnował czas, a w Polsce, będzie go mógł lepiej wykorzystać.

Już wtedy wspominał o ewentualnym starcie w wyścigu o fotel prezydent stolicy. - Dwa razy startowałem. Być może zrobię to po raz trzeci, zobaczę - stwierdził Janusz Korwin- Mikke.

dfjtwos

Teraz tę deklarację oficjalnie potwierdził podczas wizyty w Wadowicach. - Co miałem powiedzieć w Brukseli, już powiedziałem, tymczasem zbliżają się kolejne wybory i jestem potrzebny tutaj - zdradził Janusz Korwin-Mikke w rozmowie z portalem wadowiece24.pl. Zapytany o to, czy będzie kandydował na prezydenta Warszawy, odpowiedział: "tak".

W Strasburgu Korwin-Mikkiego zastąpi Dobromir Sośnierz. - Zadziorny, trochę w innym stylu niż ja - tak swojego następcę ocenił lider partii Wolność.

dfjtwos

Zobacz także: Miller czule o wnuczce: "Po wypadku dostałem od niej rysunek pieska, żeby mnie pilnował"

Źródło: wadowice24.pl

dfjtwos

Podziel się opinią

Share
dfjtwos
dfjtwos