Trwa ładowanie...

Kradli kluczyki w kościele lub w sklepie, odjeżdżali ich samochodami

Zatrzymano mężczyzn, którzy kradli metodą "na kluczyk"
Share
Kradli kluczyki w kościele lub w sklepie, odjeżdżali ich samochodami
dqdcmoq

Najpierw kradli właścicielom pojazdów przebywającym w sklepach lub kościele kluczyki, a potem odjeżdżali zaparkowanymi pojazdami. Tak działali 31-letni Robert C. oraz 28-letni Norbert C., którzy kradli samochodu sposobem "na kluczyk". Obaj mężczyźni zostali już zatrzymani przez policję.

Policjanci na Mokotowie uzyskali informację, że skradziony na terenie podwarszawskiej miejscowości peugeot model 5008 może znajdować się w garażu podziemnym przy ulicy Obrzeżnej. Okazało się, że miejsce to stało się także kryjówką dla kolejnego skradzionego samochodu w Sulejówku. Tym razem łupem złodziei padło volvo xc 90 o wartości 170 tys. złotych.

Kryminalni, przypuszczając, że sprawcy w najbliższym czasie pojawią się w garażu, aby odebrać pojazdy, postanowili zatrzymać ich na gorącym uczynku. Kiedy do miejsca postojowego, na którym zostało zaparkowane volvo podjechał volkswagen, policjanci wkroczyli do akcji. W samochodzie znajdowało się dwóch mężczyzn, którzy trafili w ręce funkcjonariuszy. Okazali się nimi 31-letni Robert C. Oraz 28-letni Norbert C. Kryminalni zabezpieczyli w samochodzie, którym przyjechali oraz przy nich akcesoria służące do kradzieży pojazdów.

dqdcmoq

Okazało się, że metodą "na kluczyk" złodzieje ukradli również mercedesa z terenu Ursynowa. Prokurator przedstawił już mężczyznom zarzuty za popełnione przestępstwa. Robert C. ma na swoim koncie trzy kradzieże pojazdów. 31-latek był już karany za podobne przestępstwa. Norbert C. odpowie za jedną kradzież. Grozi im kara do 10 lat więzienia.

dqdcmoq

Podziel się opinią

Share
dqdcmoq
dqdcmoq