Trwa ładowanie...
Luiza Poreda
18-09-2012 16:02

Królewscy Warszawa walczą o finał i awans

Mecz półfinałowy Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego II

Królewscy Warszawa walczą o finał i awans
d3ly4q4
d3ly4q4

W niedzielę 23 września o godzinie 14:00 rozegrany zostanie mecz półfinałowy Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego II. Naprzeciw siebie staną Królewscy Warszawa i Tychy Falcons. Stawką meczu jest awans do finału fazy Play-Off, który gwarantuje finalistom promocję do wyższej klasy rozgrywkowej - PLFA I.

Obydwie drużyny mają za sobą udany sezon zasadniczy, Królewscy zwyciężyli w Grupie Północnej PLFA II pokonując wszystkich swoich rywali. Natomiast drużyna z Tychów zakończyła rozgrywki Grupy Południowej z bilansem czterech zwycięstw i dwóch porażek. Pozwoliło to uplasować się Sokołom na drugim miejscu po emocjonującej końcówce rozgrywek, gdzie o awansie decydowała mała tabela z bezpośrednich starć z Diabłami Wrocław i Saints Częstochowa.

Naprzeciwko sobie w niedzielę staną najskuteczniejszy atak i najszczelniejsza obrona ligi. Drużyna Falcons w swojej grupie zdobyła 203 punkty, dało to średnią 33,8 punktu na mecz. Po drugiej stronie wystąpi formacja defensywna Królewskich, która nie pozwoliła zdobyć punktów rywalom w czterech z sześciu roze­­granych meczów. Warszawianie tracili średnio 4,5 punktu na mecz, co było najlepszym wynikiem na wszystkich szczeblach rozgrywkowych w Polsce! Statystyki te zapowiadają emocjonujące widowisko i twardą walkę z obydwu stron.

Mecz odbędzie się na stadionie Hutnika w Warszawie przy ulicy Marymonckiej 42 o godzinie 14:00, wstęp na mecz kosztuje 10zł - dzieci do 12 roku życia wchodzą bezpłatnie. Królewscy Warszawa zapewnią wszystkim przybyłym kibicom szereg atrakcji w tym występ cheerleaderek i konkursy z nagrodami. W niedzielne popołudnie na pewno nie zabraknie twardych starć i widowiskowych akcji.

d3ly4q4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ly4q4