Trwa ładowanie...
d46y3gg

Kryminalna gra miejska „Wyścig z mordercą”

Zabawa inspirowana będzie powieścią Joanny Chmielewskiej „Wyścigi"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kryminalna gra miejska „Wyścig z mordercą”
d46y3gg

Zarówno znawcy kryminałów Chmielewskiej, jak i osoby, które nie czytały powieści będą się świetnie bawić tropiąc mordercę. Do udziału w grze miejskiej zaproszeni są miłośnicy pióra autorki powieści „Wyścigi”. Przed graczami nie lada wyzwanie - będą musieli przesłuchać świadków i ocenić, którzy z nich przekazują prawdziwe lub fałszywe zeznania. Kto jest mordercą? Wygrywa ten, kto pierwszy poda prawidłową odpowiedź.

* Mieszkała i tworzyła w Warszawie. Znana pisarka Joanna Chmielewska zmarła w wieku 81 lat*

Organizatorzy czekają na całe rodziny , grupy przyjaciół, drużyny z jednego bloku i podwórka, a także na graczy indywidualnych.

d46y3gg

START: niedziela 27 października, godz. 13:00 na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec , tam gdzie znaleziono ciało ofiary z powieści Joanny Chmielewskiej: „Za fontanną, w zaroślach niżej, pod tym wielkim krzakiem berberysu”.

FINAŁ: godz. 14:00 wręczenie nagród za najszybsze rozwiązanie zagadki kryminalnej i losowanie upominków pośród wszystkich uczestników projektu.

Aby wziąć udział w grze wystarczy: mieć ze sobą długopis i przyjść na 5 minut przed rozpoczęciem gry na miejsce startu.

UWAGA: Liczba uczestników grających w jednej drużynie nie może przekraczać 5 osób. Dzieci i młodzież niepełnoletnią zapraszamy z rodzicami lub opiekunami.

d46y3gg

* Za darmo: Ursynowska ścieżka edukacyjna - gra terenowa*

d46y3gg

Podziel się opinią

Share
d46y3gg
d46y3gg