Trwa ładowanie...

Kto dał się skusić Saligii?

Zobaczcie, kto przyszedł do Teatru Capitol

Kto dał się skusić Saligii?
d1dkutx
d1dkutx

Saligia to słowo utworzone z pierwszych liter łacińskich nazw siedmiu grzechów głównych. To także tytuł spektaklu tanecznego, który pokazuje człowieka nękanego przez własne tajemnice i towarzyszące mu słabości. "Saligia" to spektakl pokazujący ludzi z pozoru silnych, lecz jednocześnie bezradnych wobec swoich słabości. Jego premiera odbyła się 22 marca o godzinie 20:00 w Teatrze Capitol. Kogo mogliśmy zobaczyć na premierze "Saligii"?

Przede wszystkim odtwórcę roli głównej - Rafała Maseraka, znanego. z programu "Taniec z gwiazdami". Poza Maserakiem w obsadzie znalazła się także* Edyta Herbuś*, Magdalena Soszyńska-Michno, Ewa Szabatin, Alesya Surova, Tomasz Barański, Łukasz Czarnecki oraz Robert Muller. Na widowni zaś pojawiło się wiele lokalnych warszawskich gwiazd i gwiazdek.

Nie mogło zabraknąć pierwszej warszawskiej celebrytki, która wykorzystuje każdą okazję, by stanąć w świetle fleszy. Natalia Siwiec tym razem jednak nie epatowała nagością i mimo krótkiej sukienki prezentowała się nadzwyczaj elegancko. Pojawili się również nierozłączni projektaci Mariusz Brzozowski i Marcin Paprocki oraz Magda Steczkowska, Rafał Mroczek, Magda Femme, Michał Koterski i inni celebryci. Sprawdźcie w naszej galerii, jak prezentowali się tego wieczora.

d1dkutx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1dkutx