Trwa ładowanie...
Aleksandra Synowiec
24-10-2012 13:03

Kto jest najlepiej ubraną gwiazdą w Warszawie?

Nagrody Fashion Magazine przyznane!

Kto jest najlepiej ubraną gwiazdą w Warszawie?
d2jr5qp
d2jr5qp

W Warszawie przy ulicy Mińskiej 25 odbyła się gala przyznania nagród przez "Fashion Magazine". Statuetki powędrowały do osób, które modę tworzą, fotografują i noszą. Za promocję mody w świecie muzyki odznaczona została Edyta Górniak. Najlepiej ubraną kobietą biznesu została Kinga Rusin, a najlepiej ubranym mężczyzną w świecie biznesu - Lejb Fogelman, za którego nagrodę odebrał Tomasz Karolak.

Najlepiej ubraną kobietą w mediach w tym roku okazała się być Agata Młynarska. Cieszę się, że kobieta w moim wieku może być nagradzana za dobry wygląd. Ja zawdzięczam to przede wszystkim Piotrowi Konckiemu, który czuwa nam moją garderobą - powiedziała dziennikarka. Fashion Magazine wybrał również najlepiej ubranego mężczyznę mediów, którym został Kamil Durczok, który tak skomentował swoje wyróżnienie: Pracuję, pracuję i jeszcze więcej pracuję, a pewnego dnia dowiaduję się, że jestem szczupły, przystojny, modny i świetnie ubrany.****

Kolejną nagrodzoną gali była Małgorzata Kożuchowska. Aktorka od lat jest na szczycie wszelkich rankingów najlepiej ubranych kobiet w Polsce. Jak jej się to udaje? Zawsze gdy aktor pokazuje się publicznie jego ubranie jest kostiumem. Zadaniem jest sprawić, by w każdym kostiumie wyglądać naturalnie. Cieszę się, że mi udaje się ta sztuka - zdradziła swój sekret. Ostatnim, który odebrał nagrodę był Łukasz Jakóbiak.

d2jr5qp

Jednak nagrody to tylko część atrakcji, które organizatorzy przewidzieli na ten niezwykły wieczór. Wydarzenie uświetnili swoim występem Radzimir Dębski i Ania Rusowicz. Na tak dużym wydarzeniu modowym nie mogło również zabraknąć pokazu mody. Zaproszeni goście na wybiegu mogli podziwiać bieliznę La Perla, kreacje firmy PINKO oraz autorską kolekcję Moniki Jaruzelskiej.

Zobaczcie także w galerii poniżej, jak inne gwiazdy ubrały się na tę uroczystość.

d2jr5qp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jr5qp