Trwa ładowanie...

Kto zgubił pieniądze w warszawskim metrze?

Chodzi o znaczną kwotę. Policja szuka właściciela

Kto zgubił pieniądze w warszawskim metrze?
d3ktylr
d3ktylr

Pieniądze na jednej ze stacji metra znalazła przechodząca kobieta, a następnie zaniosła patrolującym peron policjantom. Mundurowi nie zdradzają, o jaką dokładnie sumę chodzi - tę informację musi podać osoba, która zgłosi się po pieniądze.* Poza dokładną kwotą będzie ona musiała podać miejsce, w którym pieniądze mogły zostać zgubione oraz w co były one zapakowane.* Ważne będą także okoliczności zdarzenia, a uzyskane informacje zostaną zweryfikowane, m.in. na podstawie zapisu z kamer CCTV umieszczonych w kolejce oraz na stacji metra.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Metra Warszawskiego, który mieści się na stacji metra „Centrum” (poziom: - 1), u zbiegu ulicy Marszałkowskiej oraz Al. Jerozolimskich, czekają na zgłoszenia w komisariacie oraz pod numerem telefonu: (022) 655-80-10, (0-22) 603-63-55 lub na adres e-mail: kpmetro@policja.waw.pl

To kolejny przypadek godnej naśladowania obywatelskiej postawy. Miesiąc temu dwaj młodzi mężczyźni odnieśli na komisariat odnaleziony przy ul. Marszałkowskiej portfel obywatela Stanów Zjednoczonych Ameryki. W środku także znajdowała się pokaźna suma pieniędzy.

d3ktylr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ktylr