Trwa ładowanie...

Ktoś rozpoznaje skradzioną biżuterię?

Odzyskane rzeczy można obejrzeć 20 grudnia w Komendzie Stołecznej Policji przy ul. Nowolipie 2

Ktoś rozpoznaje skradzioną biżuterię?
d3ynckd
d3ynckd

Sprawa zaczęła się już w marcu tego roku. Wtedy to włamano się do domu jednorodzinnego pod Warszawą. Złodzieje ukradli biżuterię, pieniądze oraz inne wartościowe przedmioty. Straty wyceniono na prawie trzy miliony złotych.

Do policjantów zaczęły napływać doniesienia o kolejnych włamaniach, do których dochodziło w Warszawie i okolicach. Analizując okoliczności włamań ustalono, że sprawcy w wielu przypadkach działali podobnie. Do środka dostawali się poprzez wywarzenie drzwi lub okna, kradli małe, wartościowe przedmioty i pieniądze.

W wyniku prowadzonych działań policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych m.in. o paserstwo oraz czynną napaść na funkcjonariusza. Decyzją sądu dwóch z nich trafiło na trzy miesiące do aresztu. Zatrzymane zostały także dwie kobiety podejrzane o paserstwo. Policjanci z wydziału kryminalnego zabezpieczyli prawie 1 000 sztuk biżuterii damskiej i męskiej, pochodzącej najprawdopodobniej z przestępstw kradzieży z włamaniem do domów jednorodzinnych na terenie Warszawy i okolic dokonywanych metodą przedstawioną powyżej.

Osoby pokrzywdzone na skutek tego typu przestępstw, zainteresowane rozpoznaniem biżuterii, proszone są o kontakt z wydziałem kryminalnym KSP pod nr tel. (22) 60-365-50, (22) 60-370-89, (22) 60-36-313 oraz (22) 60-377-20.

Zabezpieczone rzeczy można obejrzeć 20 grudnia 2012 r. w godz. 9:00-14:00 na Białej Sali w Komendzie Stołecznej Policji przy ul. Nowolipie 2.

d3ynckd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ynckd