Trwa ładowanie...
Aleksandra Synowiec
12-11-2012 10:44

Kupuj bez wydawania pieniędzy!

Pierwsze Targi Społecznościowe Stacji Wymiennik mają pokazać, że pieniądze do handlu nie są wcale potrzebne

Kupuj bez wydawania pieniędzy!
d16i3yd
d16i3yd

Chcesz na własne oczy zobaczyć jak działa rynek wolny od pieniędzy? Jeśli nie masz pociągu do pieniędzy, wysiądź z nami - tymi słowami twórcy Stacji Wymiennik zapraszają na Pierwsze Targi Społecznościowe, które mają zaprezentować działanie systemu, który opiera się na bezgotówkowej wymianie. Wymiennik to miejsce w Internecie, gdzie pojawiają się przeróżne ogłoszenia i oferty – od naprawy rowerów przez lekcje niemieckiego po warzywa z przydomowego ogrodu. Każdy, kto korzysta z Wymiennika może bez pośrednictwa tradycyjnej waluty podzielić się dowolnym dobrem i znaleźć coś interesującego dla siebie. Takie systemy są coraz popularniejsze na zachodzie Europy, a w Hiszpanii biją rekordy popularności. Mają być odpowiedzią na kryzys i niestabilność waluty.

Nasz system daje możliwość mierzenia i zapisywania wartości wszystkich tych krążących między nami rzeczy i dostarczanych usług - wyjaśniają twórcy polskiego Wymiennika - kiedy korzystasz z Wymiennikowych ofert, nie musisz nic oddawać osobie, która przekazała ci rzecz lub wykonała usługę - zobowiązanie dotyczy całej społeczności, więc można wypełnić je później, dając coś od siebie komuś zupełnie innemu. Wiemy, że prawdziwe bogactwo nie kryje się w zdobionych podobiznami władców kawałkach papieru tylko w naszych talentach, pasjach i praktycznych umiejętnościach - dodają.

W najbliższą niedzielę we wnętrzach studia Fantastic Studio na Pradze będzie można się dowiedzieć więcej o Wymienniku. Na gości czeka ponad 20 Wymiennikowych wystawców, a po targach koncert niespodzianka.

d16i3yd

Stacja Wymiennik - Pierwsze Targi Społecznościowe
Fantastic Studio, ul. Tadeusza Borowskiego 2

18 listopada 2012 (niedziela), godz. 12:00-21:00

d16i3yd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16i3yd