Trwa ładowanie...

Labirynt Światła w Wilanowie już od listopada! [WIDEO]

Ogród przy Oranżerii Muzeum Pałacu w Wilanowie już po raz trzeci zamieni się w niezwykle widowiskowy Labirynt Światła

Labirynt Światła w Wilanowie już od listopada! [WIDEO]
d3plawb
d3plawb

W listopadowe wieczory Muzeum Pałac w Wilanowie zaprasza do Labiryntu Światła! Start już 8 listopada 2014 r.

Zobaczcie pełną fotorelację z Labiryntu Światła z roku ubiegłego TUTAJ .

Z ubiegłych lat wiemy, że kolorowe tunele są atrakcją zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. To już trzeci rok, kiedy ogród przy Oranżerii zamienia się w przestrzeń tworzącą spektakl rodem z „Alicji w krainie czarów” - zachęca Muzeum Pałac w Wilanowie.

Będzie to zarazem* ostatni rok tej ekspozycji.*

d3plawb

Zatem kto jeszcze jej nie widział, tej zimy ma ostatnią szansę nadrobienia zaległości. Labirynt Światła będzie dostępny dla zwiedzajacych *od 8 listopada 2014 r. do 15 marca 2015 r., codziennie w godz. 16.00–21.00. *Ceny biletów: 10 zł (normalny), 5 zł (ulgowy), wstęp bezpłatny dla dzieci do lat 7.

W Labiryncie Światła rozbłyśnie w tym sezonie 150 tysięcy lampek. Wszystko na powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych. Labiryntowi Światła będą towarzyszyć różnorodne warsztaty, nie zabraknie też specjalnego rodzaju gry światłem, jaką jest mapping , który zaprezentowany będzie na fasadzie XVII-wiecznego pałacu w wybrane wieczory. Na razie ne znamy jeszcze szczegółowego planu wydarzeń, zaglądajcie więc na stronę: www.wilanow-palac.pl , na której informacje będą podawane na bieżąco.

Zobaczcie, jak było pięknie rok temu (WIDEO)!

d3plawb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3plawb