Trwa ładowanie...
d2c5zla

Ławki dla karmiących mam pojawią się w stolicy. Na razie tylko w jednej dzielnicy

W Parku Bródnowskim już niedługo staną specjalne ławki dostosowane do potrzeb karmiących mam.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Z podobnych korzystają już mamy na Bielanach
Z podobnych korzystają już mamy na Bielanach (UM, Fot: mat. prasowe)
d2c5zla

Pierwsze tego typu udogodnienia pojawiły się w zeszłym roku w parku na Bielanach. Z informacji naszych czytelników wynika, że mamy chętnie korzystały z ławek podczas spacerów czy zabaw z dzieckiem na świeżym powietrzu.

Niebawem ławki dla karmiących mam pojawią się na Bródnie. Wyposażone będą w przewijak i daszek, który chroni przed słońcem i niepogodą. Wszystko za sprawcą radnych Katarzyny Górskiej-Manczenko i Joanny Mroczek, które wystosowały interpelację w tej sprawie do władz dzielnicy. - Dziękujemy za pierwsze ławki w parku na Bródnie i prosimy o przystąpienie do konsultacji społecznych, aby wspólnie z mieszkańcami ustalić miejsca usytuowania kolejnych takich ławek na terenie dzielnicy - napisały w odpowiedzi.

Jak informuje rzecznik dzielnicy Targówek Rafał Lasota, jeszcze nie wiadomo, gdzie dokładnie staną ławki, ani ile ich będzie. - Jeśli chodzi o kolejne takie ławki na terenie dzielnicy, to na razie nie ma na nie pieniędzy – powiedział w rozmowie z portalem tustolica.pl Rafał Lasota.

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

Przeczytaj też: Szokująca kolekcja w warszawskim mieszkaniu. Nazistowskie symbole na ścianie

d2c5zla

Podziel się opinią

Share

d2c5zla

d2c5zla