Trwa ładowanie...

Łazienki Królewskie za darmo na Majówkę

W dniach 1-5 maja 2013 r. wstęp do wszystkich obiektów w Muzeum Łazienki Królewskie jest bezpłatny. Obiekty można zwiedzać w godzinach od 9:00 do 20:00

Share
Łazienki Królewskie za darmo na Majówkę
d18vdhq

Łazienki Królewskie przygotowały na majówkę fajną niespodziankę - wszystkie obiekty zabytkowe na terenie parku-muzeum będą dostępne dla zwiedzajacych za darmo.

A jest co zwiedzać! Na terenie Łazienek znajdują się Pałac na Wyspie , Stara Pomarańczarnia , Pałac Myślewicki , Podchorążówka i Biały Domek . Niestety, dwa ostatnie sa niedostępne dla zwiedzajacych ze względu na odbywający się remont.

Dokładamy wszelkich starań, aby podtrzymać na terenie Muzeum Łazienki Królewskie niezwykłą atmosferę XVIII w. Nie wymagamy oczywiście strojów z epoki, ale przypominamy, że królewskim gościom nie przystoi głośne zachowywanie się, chodzenie po trawie oraz zbaczanie z wyznaczonych dróg zwiedzania. Wszystkich miłośników wypoczynku zapraszamy do strefy leżakowania*, czynnej codziennie w godzinach otwarcia zabytkowego Ogrodu, mieszczącej się nieopodal Nowej Pomarańczarni* - zachęcają opiekunowie Muzeum na swojej stronie.

d18vdhq

My także zachęcamy do odwiedzin najpiękniejszego parku Warszawy. MAPA

d18vdhq

Podziel się opinią

Share
d18vdhq
d18vdhq