Trwa ładowanie...

Legia Warszawa z nowymi strojami meczowymi. Specjalnie na stulecie klubu

W związku ze zbliżającym się jubileuszem, Legia zagra w wyjątkowych koszulkach

Legia Warszawa z nowymi strojami meczowymi. Specjalnie na stulecie klubu
d1j7hgg
d1j7hgg

Oficjalna strona klubu legia.com podaje, że zawodnicy będą mieli do dyspozycji dwa zestawy. Pierwszy z nich składa się m.in. z białej koszulki z czarną harfą oraz białych spodenek, oznaczonych złotym herbem. Strój ten jest niemal bezpośrednim odwzorowaniem historycznego kompletu z 1916 roku, w którym grała Legionowa drużyna. Z kolei drugi, tzw. wyjazdowy zawiera koszulkę z odcieniem typowo "wojskowej" zieleni, wraz ze spodenkami w podobnym kolorze.

- Jesteśmy przepełnieni dumą, iż w okresie przypadającym na stulecie Klubu nasza drużyna będzie grała w koszulkach nawiązujących do tych, w jakich występowała pierwsza drużyna Legii Warszawa. Mam nadzieję, że większość kibiców zademonstruje swoją kibicowską gotowość do walki, zakładając koszulki z szarfą podczas meczów, jakie Legia rozegra w nadchodzącym sezonie - mówi Jakub Szumielewicz, Wiceprezes Zarządu Legii Warszawa.

Wprowadzeniu nowej kolekcji strojów towarzyszy kampania reklamowa pod hasłem "Gotowi do walki", co ma być zapowiedzią niezwykłego sezonu w historii Legii. Jej twarzą jest Jakub Rzeźniczak, kapitan zespołu, którego cechy charakteru w największym stopniu odzwierciedlają to przesłanie. Zawodnicy będą chcieli nie tylko odzyskać mistrzostwo Polski, ale też godnie zaprezentować się przed swoimi kibicami.

d1j7hgg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1j7hgg