Trwa ładowanie...

Legionowo. Dziewczynka pozostawiona w Oknie życia

W nocy z czwartku na piątek w Kapliczce życia w Legionowie ktoś zostawił nowonarodzoną dziewczynkę. Kapliczka prowadzona jest przez Siostry Urszulanki z Gandino.

Share
Legionowo. Dziewczynka pozostawiona w Oknie życia
Źródło: Facebook Roman Smogorzewski
d1f06da

O sprawie poinformował prezydent Legionowa Roman Smogorzewski na profilu na Facebooku. Prezydent podziękował wszystkim, dzięki którym powstała kapliczka i prowadzącym ją siostrom.

- Dziś w nocy w legionowskiej Kapliczce życia prowadzonej przez Siostry Urszulanki z Gandino pojawił się cud ŻYCIA. Maleńka, dopiero co urodzona dziewczynka nazwana przez siostry Marysia. Dziękuję wszystkim którzy kilka lat temu przyczynili się do pobudowania tej kapliczki. Szczególnie Siostrom które każdego dnia czuwały przy tym Oknie życia. Kto ratuje jedno życie ratuje cały świat – napisał prezydent.

Jak powiedziała nam jedna z sióstr, po znalezieniu dziecka od razu zastosowano wszystkie procedury. Siostry zadzwoniły na policję, która powiadomiła pogotowie. W ciągu 10 minut wszyscy byli na miejscu. Doktor zbadał dziecko. Potwierdził, że jest to dziewczynka i że dziecko jest zdrowe.

- Zdecydowałyśmy, że dziewczynka będzie nazywać się Marysia, bo maj to miesiąc maryjny – dodała siostra.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d1f06da

Podziel się opinią

Share
d1f06da
d1f06da