Trwa ładowanie...
dkxukn8

Lime świętuje. W Warszawie był już milion przejazdów hulajnogą na minuty

Na ulicach Warszawy nie sposób nie spotkać kogoś na hulajnodze. Elektryczne pojazdy podbiły serca mieszkańców stolicy. Lime działa w Warszawie od listopada, a już świętuje milionowy przejazd.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Milionowy przejazd hulajnogą Lime po Warszawie
Milionowy przejazd hulajnogą Lime po Warszawie (Lime)
dkxukn8

Wypożyczający hulajnogi Lime zrobili w Warszawie już ponad milion przejazdów. W 2017 roku Warszawa miała 1,765 miliona mieszkańców, więc jeden przejazd Lime przypada na więcej niż połowę Warszawiaków.

Milionowy przejazd należy do Oli

Warszawski Lime zidentyfikował milionowy przejazd. Była to podróż Oli przez śródmieście. Ola zdradziła, jaki charakter miał jej przejazd. Jechała służbowo. Odbierała wydrukowane materiały, potrzebne w jej pracy.

dkxukn8

Ola otrzymała od Lime nagrodę i zgodziła się wziąć udział w krótkiej sesji foto.

Ola odbiera dyplom za milionowy przejazd Lime po Warszawie Lime
Ola odbiera dyplom za milionowy przejazd Lime po Warszawie (Lime)

Lime w liczbach

Z tej okazji Lime zebrał trochę aktualnych danych dla Warszawy. Na mapie możesz zobaczyć, gdzie jeździ najwięcej hulajnóg Lime.

  • Liczba przejazdów: ponad 1 milion
  • Łączny dystans odpowiada 49 okrążeniom wokół Ziemi
  • Mediana (czas): 8 minut
  • Mediana (dystans): 1,6 km
  • Najdłuższy dystans: 26 km
  • Najdłuższy (czas): 127 minut
Mapa Warszawy. Tu najczęściej jeżdżą hulajnogi Lime Lime
Mapa Warszawy. Tu najczęściej jeżdżą hulajnogi Lime (Lime)

- Użytkownicy Lime wykonali już w Warszawie ponad milion przejazdów. Cieszymy się, że nasze hulajnogi spotkały się z tak dobrym przyjęciem mieszkańców. Hulajnogi elektryczne uzupełniają system transportowy Warszawy i stają się częścią rozwiązania problemów trapiących stolicę, nie tworzą korków i smogu. Obserwujemy, że mieszkańcy często wykorzystują je, by dostać się do komunikacji miejskiej, a jednocześnie nie brakuje dłuższych przejazdów i sytuacji, w których hulajnogi wprost zastępują samochód - mówi Paulina Mróz, szefowa Lime w Polsce.

Lime świętuje sukces i ma nadzieję na kolejny milion. Ponieważ pogoda dopisuje, będzie to kwestia kilku tygodni, a nie miesięcy.

dkxukn8

Podziel się opinią

Share
dkxukn8
dkxukn8