Trwa ładowanie...

Linia T wraca na ulice Warszawy

To jedyny taki tramwaj w Europie! Będzie kursował do 29 września

Share
Linia T wraca na ulice Warszawy
d1hjuoa

Od 30 maja do 29 września 2013 roku przez wszystkie weekendy na linii T jeździć będzie specjalny multimedialny wagon promocyjny. A w wakacje, od 29 czerwca do 1 września, na trasę wyjeżdżają dodatkowo dwa zabytkowe tramwaje.

Piski na zakrętach, charakterystyczny gong ostrzegający pasażerów, konduktor z tradycyjnym dziurkaczem - to już stałe elementy linii turystycznej T. W godzinę można odbyć niezapomnianą przejażdżkę w stylu retro i zobaczyć charakterystyczne miejsca związane z historią Warszawy - m.in. pomnik prezydenta Narutowicza, kompleks Filtrów Warszawskich, socrealistyczną architekturę MDM-u i Muranowa, wybieg warszawskich „miśków”, urokliwą panoramę Starego Miasta oraz Muzeum Powstania Warszawskiego.

Tramwaje linii turystycznej T będą kursowały na trasie: PL. NARUTOWICZA - Filtrowa - Krzywickiego - Nowowiejska - pl. Zbawiciela - Marszałkowska - pl. Bankowy - Andersa - Międzyparkowa - Słomińskiego - most Gdański - Starzyńskiego - Jagiellońska - al. Solidarności - most Śląsko-Dąbrowski - al. Solidarności - Towarowa - pl. Zawiszy - Grójecka - PL. NARUTOWICZA

d1hjuoa

Z kolei 1 maja wystartował piąty sezon Warszawskich Linii Turystycznych - czytamy na stonach Zarządu. Tak jak w poprzednich latach można się udać na przejażdżkę tramwajem wodnym i oderwać na chwilę od miejskiego zgiełku.

d1hjuoa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hjuoa
d1hjuoa