Trwa ładowanie...

Lodowisko na Narodowym od 3 stycznia! Znamy ceny i godziny otwarcia

To będzie największe lodowisko w Polsce!
Share
Lodowisko na Narodowym od 3 stycznia! Znamy ceny i godziny otwarcia
d46dh2y

3 stycznia Stadion Narodowy zamieni się w największe lodowisko w Polsce! Ponad 2 tysiące metrów kwadratowych lodowiska będzie dostępnych dla łyżwiarzy codziennie, a także podziemny parking, wypożyczalnia łyżew i inne atrakcje.

Na płycie stadionu wylana zostanie tafla o grubości 7 cm, chłodzona glikolem. Nie będzie to jednak tylko lodowisko . W piątkowe i sobotnie wieczory na stadionie królować będzie muzyka disco w ramach Disco Lodowisko. W każdą niedzielę zapraszamy na poranki dla maluchów do 12 roku życia. Dla wszystkich zakochanych i tych, którzy planują się zakochać, szykujemy „Walentynki na lodzie” - mówi operator Stadionu Narodowego, spółka PL.2012+.

Zobacz: Sezon łyżwiarski w Warszawie rozpoczęty!

Lodowisko będzie otwarte w godzinach:
poniedziałek-czwartek 16.00 - 22.00
piątek 16.00 - 23.30
sobota 10.00 - 23.00
niedziela 10.00 - 22.00
Ferie : poniedziałek - czwartek 10.00 - 22.00.

d46dh2y

Bilety - normalny za 12 złotych i ulgowy za 8 złotych - będą uprawniać do korzystania z wszystkich atrakcji na stadionie. Dla dzieci do 5 roku życia wstęp wolny. Przygotowane zostały także specjalne bilety dla całych rodzin i grup przyjaciół.

Na początku tego roku, jako nowy operator zapewnialiśmy, że Stadion musi działać 12 miesięcy w roku. Dziś dotrzymujemy słowa. Już od 3 stycznia zapraszamy wszystkich, codziennie na największe lodowisko w Polsce. W miejscu niezwykłym – na płycie stadionu. Ponad sto lat temu ulubionym lodowiskiem Warszawy była wylewana zimą ślizgawka w Dolinie Szwajcarskiej. Jesteśmy przekonani, że dziś będzie to Stadion Narodowy- dodaje spółka PL.2012+.

Zobacz także: Lodowisko na Rynku Starego Miasta wystartuje z poślizgiem

d46dh2y

Podziel się opinią

Share
d46dh2y
d46dh2y