Trwa ładowanie...

Łódź zaprasza warszawiaków na weekend. "Co Wy NA TO?" [WIDEO]

Łódź wykorzystała zbliżający się szczyt NATO w Warszawie do promocji miasta. "Weekend w stolicy zapowiada się koszmarnie, rzućcie wszystko i przyjeżdżajcie do Łodzi" zachęca biuro promocji.

Łódź zaprasza warszawiaków na weekend. "Co Wy NA TO?" [WIDEO]
d1y2bpb
d1y2bpb

8 i 9 lipca w Warszawie odbędzie się szczyt NATO. Spodziewanych jest ponad sto delegacji z całego świata. Na ten czas w stolicy *zmieni się organizacja ruchu komunikacji miejskiej, wpływając znacząco na codzienne funkcjonowanie mieszkańców w Warszawie. Łodź wykorzystała tę okazję do promocji swojego miasta. *

Biuro promocji Łodzi opublikowało spot reklamowy na portalu społecznościowym Facebook. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ale uwagę zwraca tytuł filmu: "Łódź zaprasza Warszawę na weekend".

Oglądając 18-sekundowy spot, widzimy zestawienie tych dwóch miast. Warszawa została zoobrazowana za pomocą zdjęcia umundurowanych policjantów, którzy przechodzą z bronią przez stolicę. Jest to nawiązanie do zbliżającego sie szczytu NATO i licznych utrudnień komunikacyjnych.

Ten obrazek został porównany z najsłynniejszą ulicą w Łodzi, Piotrkowską. To tu mieszczą się modne, łódzkie restauracje i kawiarnie, które są ważnym miejscem spotkań zarówno dla mieszkańców jak i turystów.

d1y2bpb

Autorzy filmu porównali miasta słowami: "Zamknięte ulice w Warszawie - Zamknięte ulice w Łodzi".

Czy ten spot Was przekonał? Zostaniecie na weekend w stolicy?

d1y2bpb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1y2bpb